“Lightning” nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa fināla (VIDEO)

14/09/2020 09:26
Tampabejas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas “Lightning” nonākusi vienas uzvaras attālumā no Stenlija kausa izcīņas fināla.

Aizvadītajā naktī “Lightning”  Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā ar 4:1 pārspēja Ņujorkas “Islanders”, sērijā panākot 3-1. Tas nozīmē, ka vēl viena uzvara nodrošinās Tampabejai iespēju piedalīties Stenlija kausa izcīņas finālā.

Lai arī spēles rezultātu atklāja “Islanders”, kad otrā perioda vidū precīzs bija Broks Nelsons, tam sekoja četri bez atbildes vārti “Lightning” izpildījumā, vārtus gūstot Bleikam Koulmenam, Ondrejam Palātam, Breidenam Pointam un Petam Marūnam.

Zīmīgi, ka Koulmens ar precīzu metienu izcēlās otrā perioda 11. minūtē un 42. sekundē, bet Palāts ripu raidīja vārtos 11. minūtē un 54. sekundē jeb tikai pēc 12 sekundēm.

Rietumu konferences finālā tikmēr cīnās Dalasas “Stars” un Vegasas “Golden Knights”. “Stars” un “Lightning” NHL turnīrā līdz šim triumfējušas pa vienai reizei, “Islanders” četras reizes, bet ne reizi Stenlija kausu nav ieguvusi “Golden Knights”.