“Lightning” pirmā maiņa neatstāj variantus “Panthers” (VIDEO)

30/07/2020 09:48

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 5:0 pārbaudes spēlē pieveica Floridas “Panthers”. Ļoti rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja “Lightning” pirmā maiņa.

Pirmajā virknējumā spēlēja Ņikita Kučerovs, Breidens Points un Ondrejs Palats. Points guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, Kučerovam arī divi vārti un viena piespēle, bet Palāts izcēlēs ar trīs rezultatīvām piespēlēm. Visus 26 pretinieku metienus atvairīja Andrejs Vasiļevskis.

Citā mačā Vašingtonas “Capitals” ar 3:2 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”.

Ar diviem precīziem metieniem un rezultatīvu piespēli izcēlās “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins, bet vēl reizi ar vārtu guvumu atzīmējās viņa tautietis Jevgēņijs Kuzņecovs.

Karolīnas vienībā vārtus guva soms Tēvu Tervainens un Vincents Troučeks.

Vēl vienā spēlē Čikāgas “Blackhawks” ar rezultātu 4:0 svinēja panākumu pār Sentuisias “Blues”.

Pa vieniem vārtiem otrajā periodā guva Brendons Sāds un Dilans Storms, bet trešajā trešdaļā ar diviem precīziem raidījumiem spēles gala iznākumu panāca čehs Dominiks Kubaliks. Korijs Kraufords atvairīja visus 21 “Blues” hokejistu metienus.