”Lightning” atspēlējas pret ”Bruins” un iekļūst konferences finālā (VIDEO)

07/05/2018 01:19
Tampabejas Lightning, Sportazinas.com

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālā šonakt iekļuva Tampabejas ”Lightning” komanda, kas izslēgšanas spēļu otrās kārtas piektajā spēlē pret Bostonas ”Bruins” guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 3:1.

”Bruins” pirmajā trešdaļā nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas, taču izturēja abus skaitliskos mazākumus un nepilnu minūti pirms došanās pārtraukumā realizēja lielo vairākumu. Pieredzējušais čehu centra uzbrucējs Davids Krejči saspēlējās ar bostoniešu jauno aizsargu Čārlzu Makevoju, no kreisā iemetienu apļa izdarīja perfektu metienu bez ripas apstrādāšanas un izvirzīja ”Bruins” vadībā ar 1:0.

Otrajā periodā gan ”Lightning” guva divus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību. Breidens Points pamatlaika vidū piespieda viesus kļūdīties savā aizsardzības zonā un vienādos sastāvos panāca izlīdzinājumu (1:1). Savukārt pēc nedaudz vairāk nekā trim minūtēm Džonatans Millers vairākumā izcili saspēlējās ar Ņikitu Kučerovu un no tuvas distances lieliski trāpīja tuvajā augšējā stūrī – 2:1.

Lai gan mazliet vairāk nekā četras minūtes līdz pamatlaika beigām Raiens Makdonā pārkāpa noteikumus un atstāja mājiniekus mazākumā, ”Bruins” neizmantoja iespēju panākt izlīdzinājumu. Pamatlaika izskaņā viesi nomainīja Tūku Rasku pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr zviedru aizsargs Antons Strolmans pusotru minūti pirms spēles beigu sirēnas ieraidīja ripu tukšajos pretinieku vārtos un panāca 3:1.

”Lightning” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas un iekļuva Austrumu konferences finālā, kurā tiksies ar Vašingtonas ”Capitals” un Pitsburgas ”Penguins” pāra uzvarētāju. Šobrīd iekļūšanai finālā tuvāk ir ”galvaspilsētnieki”, kas iepriekšējā mačā sakāva ”pingvīnus” ar 6:3 un atrodas viena panākuma attālumā no otrās kārtas pārvarēšanas (3-2).

Tikmēr viena soļa attālumā no iekļūšanas Rietumu konferences finālā ir Vegasas ”Golden Knights” un Vinipegas ”Jets” komandas, kas šobrīd ar 3-2 atrodas vadībā attiecīgi pret Sanhosē ”Sharks” un Nešvilas ”Predators” hokejistiem.