“Lightning” samet sešas ripas un tiek pie pirmās uzvaras NHL finālā (VIDEO)

21/06/2022 07:32
Tampabejas “Lightning

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās trešā finālspēle. Tajā Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 6:2 apspēlēja Kolorādo “Avalanche”, sērijā panākot rezultātu 1-2.

Pirmie vārti tika gūti spēles devītajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu spēja realizēt “Avalanche” uzbrucējs Gabriels Landeskogs. Tikmēr trešdaļas turpinājumā nepilnu divu minūšu laikā “Lightning” sameta divus vārtus, kad izcēlās Entonijs Sirelli un Ondržejs Palāts.

Vārtu uguņošana turpinājās arī otrajā periodā, jo jau otrajā trešdaļas minūtē trešos Tampabejas vienības vārtus iemeta Niks Pols. Nedaudz vēlāk vienus vārtus “Avalanche” atkal skaitliskajā vairākumā atguva Landeskogs. Kolorādo gan nespēja atspēlēties, jo trīs perioda turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva “Lightning” hokejisti – Stīvens Stemkoss, Patriks Marūns un Korijs Perijs.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes bija noraidījumiem bagātas, taču ripas vārtos šajā laikā netika raidītas. Nākamā finālsērijas cīņa paredzēta 23. jūnijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika un tā atkal norisināsies Tampabejas komandas mājas arēnā.

Kolorādo hokejisti ceļā uz finālu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-0 pārspēja Nešvilas “Predators”, otrajā kārtā sešās spēlēs ar 4-2 uzveica Sentluisas “Blues”, bet Rietumu konferences finālā ar 4-0 pārbrauca pāri Edmontonas “Oilers”. Tikmēr pēdējo divu sezonu NHL čempione “Lightning” 2022.gada Stenlija kausa izcīņu sāka ar saspringtu uzvaru 4-3 pār Toronto “Maple Lefs”, bet “play-off”otrajā kārtā pārliecinoši ar 4-0 sagrāva regulārās sezonas labāko komandu Floridas “Panthers”. Tikmēr Austrumu konferences finālā “Lightning” ar 4-2 tika galā ar Ņujorkas “Rangers”.