“Lightning” spēj “izdzīvot”, pagarinot Stenlija kausa finālsēriju (VIDEO)

25/06/2022 07:12
Tampabejas “Lightning

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 3:2 apspēlēja Kolorādo “Avalanche”. Līdz ar šo uzvaru rezultāts Stenlija kausa izcīņas finālsērijā kļuvis 3-2 “Avalanche” hokejistu labā.

Mača pirmā perioda pirmā puse iesākās bez vārtu guvumiem, bet ar vairākiem noraidījumiem, kurus gan vienība izmantot nespēja. Tikmēr četras minūtes un 37 sekundes līdz trešdaļas beigām “Lightning” vadībā spēja izvirzīt čehu aizsargs Jans Ruta.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Avalanche” spēlētājs Valērijs Ņičuškins, bet pēc nedaudz vairāk kā trīs minūtēm skaitlisko vairākumu realizēja “Lightning” zvaigzne Ņikita Kučerovs.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes iesākās ar Kolorādo komandas vārtu guvumu, kad atzīmējās aizsargs Keils Makars, rezultātam kļūstot 2:2. Perioda turpinājumā Tampabejas vienībai uzvaru atnesa Ondržeja Palāta precīzais metiens. Nākamā sērijas spēle paredzēta 27. jūnijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

12/08/2022 22:34

Slovēnija un Turcija sarīko šovu pārbaudes spēlē, Dragičs pagarinājumā atnes uzvaru slovēņiem (VIDEO)

Šovakar vairākas Eiropas basketbola izlases aizvadījušas pārbaudes spēles, gatavojoties PK kvalifikācijas mačiem un “Eurobasket” cīņām. Aizraujošu cīņu parādīja Slovēnija un Turcija, kur spēle noslēdzās ar rezultātu 104:103, slovēņiem uzvarot papildlaikā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…