“Lightning” turpina dominēt un pārspēj arī čempioni; Krofordam iespaidīga “sausā” spēle (VIDEO)

17/03/2019 10:25

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie kārtējā panākuma šonakt tika līdervienība Tampabejas “Lightning”, kas savā laukumā pārspēja Stenlija kausa īpašnieci Vašingtonas “Capitals”, tikmēr visus 48 pretinieku metienus Čikāgas “Blackhawks” uzvarā pār Monreālas “Canadiens” atvairīja vārtsargs Korijs Krofords.

“Lightning” uzvarā pār “Capitals” jau pirmajā periodā spēja panākt 3:1, tomēr pēc Aleksandra Ovečkina precīzā raidījuma vairākumā rezultāts pirms noslēdzošajām 20 minūtēm bija slidenais 3:2. Izšķirošajā spēles nogriezni abas komandas vispirms apmainījās ar vārtu guvumiem (4:3), bet cīņas pēdējā minūtē Tampas klubs divas ripas raidīja jau tukšos viesu vārtos, nokārtojot panākumu ar 6:3.

Ar “hat-trick” uzvarētāju sastāvā izcēlās Aleksandrs Kilorns, savukārt “Capitals” labā divus precīzus metienus savā rēķinā ieskaitīja Ovečkins. “Lightning” desmit spēles pirms pamatturnīra beigām jau uzstādījusi jaunus kluba rekordus gūtajās uzvarās (55) un izcīnītajos punktos (114), tikmēr Vašingtona ar 91 punktu 72 mačos Austrumu konferencē ieņem ceturto pozīciju.

Lielisku sniegumu šonakt demonstrēja “Blackhawks” vārtsargs Korijs Krofords, kurš atvairīja 48 metienus un bija galvenais komandas panākuma kaldinātājs izbraukuma spēlē Monreālā – 2:0. Kanādiešu ripu ķērājam tā bija otrā “sausā” spēle šosezon un 25. kopumā karjerā, bet Čikāgas klubs guva piekto panākumu pēc kārtas, kas ļauj Rietumu konferences kopvērtējumā no astotajā vietā esošās Arizonas “Coyotes” atpalikt par vairs tikai pieciem punktiem, turklāt “Blackhawks” ir aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

Tikmēr “Canadiens” ar 81 punktu austrumos ieņem devīto vietu.

Austrumu konferences otrajā pozīcijā nedaudz drošāk atkal iekārtojusies Bostonas “Bruins”, kas šonakt savā laukumā pagarinājuma, pateicoties Breda Māršana vārtu guvumam, pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”. “Bruins” ar 95 punktiem 72 cīņās par četriem punktiem apsteidz Toronto “Maple Leafs”, kamēr Kolumbusas komanda ar 84 punktiem 72 spēlēs joprojām balansē uz konferences labāko astotnieka robežas.