”Lightning” turpina uzvarēt, panākumi arī ”Avalanche” un ”Jets”

27/10/2018 09:46

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt trešo panākumu pēc kārtas izcīnīja Austrumu konferences līdere Tampabejas ”Lightning”. Tikmēr ceturtās uzvaras pēdējās piecās spēlēs svinēja  Kolorado ”Avalanche” un Vinipegas ”Jets” komandas.

Trešo panākumu pēc kārtas izcīnīja viena no līgas spēcīgākajām komandām Tampabejas ”Lightning”, kas viesos ar 3:2 pieveica iepriekšējās sezonas finālisti Vegasas ”Golden Knights” un sagādāja pretiniekiem otro zaudējumu pēc kārtas.

Pamatus uzvarai ”Lightning” ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā divreiz izvirzījās vadībā, Taileram Džonsonam jau ceturtajā minūtē atklājot mača rezultātu un Breidonam Pointam nepilnas trīs ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām panākot 2:1.

Tikmēr Rietumu konferences vicelīdere Kolorado ”Avalanche” pēdējā trešdaļā guva četrus vārtus, savā laukumā ar 6:3 sakaujot Otavas ”Senators” un svinot ceturo panākumu pēdējos piecos mačos.

Par mača galveno varoni kļuva soms Miko Rantanens, kurš guva komandas otros vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Viņš asistēja komandas pēdējos trīs vārtu guvumos. Tikmēr Rantanena maiņas partneri Neitans Makinons un Gabriels Landeskogs katrs izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm.

Tāpat ceturto panākumu pēdējās piecās spēlēs izcīnīja ”Avalanche” tuvākā sekotāja Vinipegas ”Jets”, kas izbraukumā ar 2:1 apspēlēja Detroitas ”Red Wings” un sagādāja sāncenšiem jau devīto neveiksmi pēdējās desmit cīņās.

Mājinieki pirmās trešdaļas beigās realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja mača rezultātu, taču ”Jets” guva divus bezatbildes vārtus. Kails Konors nepilnas četras minūtes līdz otrā perioda noslēgumam izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu (1:1). Savukārt mazāk nekā septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām aizsargs Dastins Baflins nopelnīja 500. punktu savā NHL karjerā un guva uzvaras vārtus.

NHL sestdienas spēļu rezultāti:

Vegasas “Golden Knights” – Tampabejas “Lightning” 2:3 (1:2, 0:1, 1:0);

Karolīnas “Hurricanes” – Sanhosē “Sharks” 4:3 (0:2, 3:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Detroitas “Red Wings” – Vinipegas “Jets” 1:2 (1:0, 0:1, 0:1);

Kolorādo “Avalanche” – Otavas “Senators” 6:3 (0:2, 2:1, 4:0).