“Lightning” turpina uzvaru sēriju, Barbaševs ar “hat-trick” nodrošina “Blues” uzvaru (VIDEO)

22/03/2019 08:47
Tampabejas Lightning, sportazinas,com

Naktī uz piektdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Austrumu konferences līdervienība Tampabejas “Lightning” izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas, izbraukumā ar 6:3 pārspējot Karolīnas “Hurricanes”.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījas ar diviem vārtu guvumiem, bet otrajā periodā Džordans Stāls izvirzīja vadībā mājiniekus. Tiesa, trešajā spēlēs nogrieznī Entonijs Cirelli rezultātu izlīdzināja, taču perioda otrajā pusē astoņu minūšu laikā “Lightning” guva trīs vārtus un nodrošināja kārtējo panākumu. Tampabejas komandas uzbrucējs Ņikita Kučerovs šajā mačā tika pie 120 puntka šosezon.

Tikmēr negaidītu zaudējumu piedzīvoja Rietumu konferences otrājā vietā esoša Sanhosē “Sharks”, kas viesos ar 2:4 piekāpās vienai no līgas pastarītēm Losandželosas “Kings”.

Līdz trešajam periodam viesi atradās vadībā ar 2:1, taču mača pēdējā nogrieznī mājinieki deviņu minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus un pārtrauca triju zaudējumu sēriju. “Sharks” komandai šis bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Citā mačā Sentluisas “Blues” savā laukumā ar 5:2 apspēlēja Detroitas “Red Wings”. Pirmajā periodā komandas apmainījas vārtu guvumiem, bet spēles otrajā nogrieznī jaunais krievu uzbrucējs Ivans Barbaševs guva divus vārtus mājinieku labā. Trešā periodā viesi vienus vārtus atguva, bet Pets Marūns un Barbaševs (“hat-trick”) guva vēl pa vieniem vārtiem.

Lasvegasas “Golden Knights” savā laukumā ar 5:0 sagrāva Vinipegas “Jets”, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas. Mājiniekiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Railijs Smits un Viljamss Karlsons, bet vēl vienus vārtus guva Tomass Noseks. “Jets” komandai šajā mačā pārtrūka četru uzvaru sērija.

Dalasas “Stars” – Kolorādo “Avalanche” 1:3 (0:0, 0:1, 1:2);

Nešvilas “Predators” – Pitsburgas “Penguins” 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Sentluisas “Blues” – Detroitas “Red Wings” 5:2 (1:1, 2:0, 2:1);

Monreālas “Canadiens” – Ņujorkas “Islanders” 4:0 (1:0, 3:0, 0:0);

Karolīnas “Hurricanes” – Tampabejas “Lightning” 3:6 (2:2, 1:0, 0:4);

Floridas “Panthers” – Arizonas “Coyotes” 4:2 (1:1, 1:0, 2:1);

Ņūdžersijas “Devils” – Bostonas “Bruins” 1:5 (0:1, 1:1, 0:3)