“Lightning” turpina uzvaru sēriju, “Canucks” neatstāj variantus “Ducks” (VIDEO)

26/02/2019 09:53

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aivadītas sešas regulārā čempionāta spēles.

Jau rakstījām, ka latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos ar 3:5 piekāpās Toronto “Maple Leafs”.

Ņūdžersijas “Devils” savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Monreālas “Canadiens”. Mājiniekus pirmajā periodā vadībā izvirzīja Neitans Bastians, bet otrajā periodā pārsvaru dubultoja Kērtiss Gabriels. Trešajā periodā visi gan vienus vārtus atspēlēja, taču panākt izlīdzinājumu neizdevās.

Līgas līdervienība Tampabejas “Lightning” savā laukumā ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Losandželosas “Kings”. Mājinieki pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa reizei precīzi bija Breidens Points un Entonijs Cireli. Trešajā periodā viesi sešu minūšu laikā guva trīs vārtus pēc kārtas. Mājinieki atspēlējās un pēcspēles metienu sērija guva devīto panākumu pēc kārtas. “Kings” komandai šis bija jau astotais zaudējums pēc kārtas.

Nešvilas “Predators” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pārspēja Edmontonas “Oilers” – 3:2. Viesus pirmajā periodā vadībā izvirzīja Leons Draizaitls, bet otrajā periodā mājinieki guva divus vārtus un izvirzījās vadībā. Trešajā periodā savus otros vārtus guva Draizaitls – 2:2. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās “Predators” hokejisti.

Tikmēr pārtruka četru uzvarēto spēļu sērija Kolorādo “Avalanche” komandai, kas savā laukumā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Floridas “Panthers”. Mājinieki pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču perioda beigās minūtes laikā floridieši panāca 2:2. Trešajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet papildlaikā uzvaru “Panthers” atnesa Ārons Ekblads.

Vankūveras “Canucks” savā laukumā neatstāja nekādus variantus Anaheimas “Ducks” – 4:0. Pirmajā periodā mājinieki guva divus vārtus, bet otrajā un trešajā periodā divus vārtus guva Bo Horvats. “Ducks” komandai šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Ņūdžersijas “Devils” – Monreālas “Canadiens” 2:1 (1:0, 1:0, 0:1);

Toronto “Maple Leafs” – Bufalo “Sabres” 5:3 (0:1, 4:1, 1:1);

Tampabejas “Lightning” – Losandželosas “Kings” 4:3 (2:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Nešvilas “Predators” – Edmontonas “Oilers” 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Kolorādo “Avalanche” – Floridas “Panthers” 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:1) – pagarinājumā;

Vankūveras “Canucks” – Anaheimas “Ducks” 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).