“Lightning” un “Hurricanes” iemet pa četriem vārtiem otrajā periodā, “Islanders” panāk izlīdzinājumu (VIDEO)

06/06/2021 09:03
Tampabejas Lightning

Vakar un aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausā norisinājās divas spēles. Čempione Tampabejas “Lightning” panāca 3-1 sērijā pret Karolīnas “Hurricanes”, savukārt Ņujorkas “Islanders” izlīdzināja rezultātu sērijā pret Bostonas “Bruins”.

Iepriekšējos trīs mačos ar “Lightning” un “Hurricanes” netika gūts vairāk par pieciem vārtiem. Arī ceturtajā spēlē nekas neliecināja par lielu vārtu daudzumu, jo pēc pirmās trešdaļas Tampabeja bija vadībā ar 1:0. Nākamajās 20 minūtēs komandas krietni vairāk iepriecināja līdzjutējus, kopā iemetot astoņus vārtus un rezultātam kļūstot 5:4.

Noslēdzošajā periodā punktu pielika Ņikita Kučerovs – 6:4, kuram šajā spēlē 2+1. Identiska statistika arī “Lightning” kapteinim Stīvenam Stemkosam. “Hurricanes” komandā divi punkti Džeikobam Sleivinam (1+1) un Andrejam Svečņikovam (0+2). Šī uzvara Tampabejai kļuva par trešo šajā sērijā, kurā “Lightning” ir vadībā 3:1.

“Islanders” ar 4:1 apspēlēja “Bruins”. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 1:1, trešajā trešdaļā Ņujorkas kluba hokejisti aktivizējās un guva uzvaru, divas ripas iemetot pēdējā minūtē jau tukšos pretinieku vārtos.

Uzvarētājiem 1+1 Metjū Barzala kontā, savukārt vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 28 no 29 metieniem. Vienīgos vārtus “Bruins” labā guva Dāvids Krejči.