“Lightning” zvaigzne Kučerovs triumfāli atgriežas sastāvā, “Wild” uzvarai pietiek ar vieniem vārtiem (VIDEO)

17/05/2021 09:12
Ņikita Kučerovs

Aizvadītajā naktī Stenlija kausā norisinājās divas spēles. Esošā čempiona Tampabejas “Lightning” ar 5:4 apspēlēja Floridas “Panthers”, savukārt Minesotas „Wild” papildlaikā ar 1:0 uzvarēja Vegasas “Golden Knights”.

“Lightning” rindās pirmo reizi šosezon laukumā parādījās vienības labākais uzbrucējs Ņikita Kučerovs, kurš savainojuma dēļ izlaida visu pamatturnīru, kā arī sastāvā atgriezās kapteinis Stīvens Stemkoss, kurš pēdējo reizi spēlēja aprīļa sākumā. Lai arī pirmajā periodā Tampabejas komanda atklāja rezultātu, atzīmējoties Bleikam Koulmenam, turpinājumā “Panthers” iemeta divas ripas pēc kārtas un pirmo pārtraukumu “Lightning” sagaidīja iedzinējos ar 1:2.

Otrajā periodā divus vārtus pēc kārtas guva Kučerovs, izvirzot sevis pārstāvēto komandu vadībā. Noslēdzošajā trešdaļā pēc Džonatana Huberdo un Ovena Tipeta goliem Tampabejai atkal bija vienu vārtu deficīts – 3:4. Taču perioda turpinājumā Breidens Points pēc Kučerova piespēles panāca izlīdzinājumu, savukārt 74 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas Points izrāva uzvaru – 5:4.

Citā mačā komandām nepietika ar 60 minūtēm, lai atklātu rezultātu. “Wild” izdarīja 27 metienus, “Golden Knights” – 40, taču arī pēc pamatlaika beigām uz tablo bija divas nulles. Papildlaiks gan noslēdzās visai ātri – jau ceturtajā minūtē precīzs bija Džoels Ēriksons.

Jau ziņots, ka vakar Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” overtaimā zaudēja Ņujorkas “Islanders” ar 3:4.