Lilards atklāj komandas, uz kurām viņš labprāt tiktu aizmainīts

08/06/2023 12:51
Nokopēts
Damians Lilards

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Portlendas “Trail Blazers” spēlētājs Damians Lilards sarunā raidījumā “The Last Stand” atklājis organizācijas, uz kurām viņš labprāt dotos, ja “Trail Blazers” vēlētos viņu aizmainīt.

Lilards atzinis, ka viņš vēlētos nokļūt Ņujorkas “Knicks”, Bruklinas “Nets”, Maiami “Heat” vai Bostonas “Celtics” vienībās. Tajā pašā laikā Lilards virs šīm organizācijām minējis Maiami “Heat”. “Noteikti, ka visvairāk vēlētos uz Maiami,” izteicies Lilards. “Maiami būtu galvenā vieta, jo Bems [Adebajo] man ir labs draugs. Tur noteikti gribētu būt.”

32 gadus vecais saspēles vadītājs visu savu karjeru ir pavadījis “Trail Blazers” komandā. Lai gan Lilards ir septiņkārtējs Zvaigžņu spēles dalībnieks, sešas reizes ticis iekļauts sezonas simboliskajā izlasē, kā arī viņš tiek uzskatīts par vienu no līgas izcilākajiem aizsargiem, viņš savā karjerā ar “Trail Blazers’ tikai vienu reizi izslēgšanas spēlēs ticis tālāk par otro kārtu.

Medijos bieži vien tiek pausti uzskati, ka Lilardam vajadzētu pamest Portlendu, lai viņš varētu izcīnīt čempiontitulu, taču pats basketbolists šādu iespēju noliedz. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

Lilards par lojalitāti Portlendai: Zāle citviet ne vienmēr ir zaļāka

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām