Lipmans: 2021. gada PČ hokejā jānotiek Šveicē

Kirovs Lipmans, sportzinas.com
Kirovs Lipmans | Foto: Edijs Pālens/LETA

Bijušais Latvijas Hokeja federācijas () prezidents , intervijā krievu medijam IZ, komentējis 2020. gada Pasaules čempionāta atcelšanu koronavīrusa dēļ.

“Manuprāt, ja pandēmija ilgstoši neievelkās un netraucē pasaules čempionātam 2021. gadā, tad prioritāti tā rīkošana ir jāpiešķir Šveicei. Ir jāsaglabā Starptautiskā hokeja federācijas (IIHF) noteiktā turnīru nepārtrauktība, par vienu gadu pārceļot datumus un rīkošanu noteiktajās valstīs,” pārcelto čempionātu komentēja Lipmans.

“Domāju, ka Krievijai nekas nebūs pret, ja turnīrs Sanktpēterburgā notiks nevis 2023. gadā, bet 2024. gadā. Tā nav traģēdija, ka Rīga rīkotu turnīru kopā ar Minsku 2022. gadā. Starpcitu, mums jau ir pieredze šāda pasākuma vadīšanā arī atsevišķi,” turpmāko notiku gaitu prognozēja bjušais LHF prezidents.

“Arī Minska pavisam nesen, 2014. gadā, vienatnē rīkoja pasaules čempionātu. Baltkrievijai vajadzētu priecāties, ka tā tik ātri ieguva otro iespēju veidot turnīru. Tāpēc viņiem nebūs liela starpība, ja to vajadzēs saorganizēt gada vai divu gadu laikā,” sacīja Lipmans.

Jau ziņots, ka koronavīrusa dēļ oficiāli atcelts 2020.gada pasaules čempionāts hokejā, sestdien informēja IIHF. Šī gada pasaules čempionātam Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā bija jānotiek no 8. līdz 24.maijam.

Atceltā 2020.gada pasaules čempionāta hokejā pārcelšanai uz nākamo gadu, 2021. gada meistarsacīkstes Latvijā un Baltkrievijā pārbīdot vēl par gadu uz priekšu, pagaidām trūkst pārliecinošu argumentu, sestdien, komentēja LHF prezidents Aigars Kalvītis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par