VIDEO: Lipmans no Beļavska gaidījis daudz vairāk

19/05/2015 11:51
Nokopēts

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans no valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Beļavska pasaules čempionātā gaidījis daudz vairāk, tomēr pagaidām vēl nav zināms, vai speciālists paliks amatā.

“Gaidīju no Beļavska daudz vairāk,” Lipmans pirmdien pauda Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “Sporta studija”, atzīstot gan, ka par speciālista nākotni lems federācijas valde.

Kā zināms, uzreiz pēc pasaules čempionāta beigām Lipmans izteicās, ka ģērbtuvē pēc noslēdzošā mača vairāki izlases spēlētāji viņam lūguši saglabāt Beļavskim amatu.

“Nevarēju toreiz ģērbtuvē sākt pārrunas ar puišiem, jo bija emocionāla situācija, tomēr tas nenozīmē, ka viņš nevar palikt. Lemsim valdes sēdē,” teica ilggadējais LHF prezidents.

Lipmans pauda, ka viņu pasaules čempionātā pārsteiguši Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” spēlētāji, kuri “neko īpašu nerādīja”. Tomēr lielu pateicību prezidents izteica izlases līderiem Edgaram Masaļskim, Kasparam Daugaviņam un Laurim Dārziņam.

“Esmu ļoti pārsteigts. [Kristaps] Sotnieks it kā ir no “Dinamo”, bet šīs komandas spēlētāji nebija sagatavoti, kā vajadzīgs,” Lipmans izteicās par epizodi spēles ar Franciju izskaņā, kad pēc Sotnieka kļūdas pretinieku spēlētājs izskrēja viens pret Masaļski un varēja Latvijas izlasi nosūtīt uz pirmo divīziju. “Tomēr vairāk nekā 50% bija jauni spēlētāji, kuriem nebija ne pieredzes, ne pienācīgas sagatavotības.”

Lipmans izteicās, ka viņam ir vēlme īpaši pagodināt Masaļski, Daugaviņu un Dārziņu, tomēr pagaidām viņš vēl nav izlēmis, kā tas notiks.

Nākamajā sezonā pasaules čempionātā, kas risināsies Krievijā, Latvija būs pārstāvēta augstākajā divīzijā jau divdesmito gadu pēc kārtas. Tā spēlēs vienā apakšgrupā ar Krieviju, Čehiju, Zviedriju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un turnīra jaunpienācēju Kazahstānu.

Kā zināms, Beļavskim šī gada pasaules čempionāts bija pirmais Latvijas valstsvienības galvenā trenera amatā. Izlase sacensības noslēdza 13.vietā, bet IIHF rangā tā atkāpusies uz desmito pozīciju.

Avots: LETA

Foto: Mārtiņš Ziders

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām