“Liverpool” 19 minūšu laikā iesit trīs vārtus un pazemo “City”, romieši divreiz iesit savos

04/04/2018 23:44

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pēdējos divos dueļos pārliecinošas uzvaras svinējušas “Liverpool” un “FC Barcelona” vienības, kas ar 3:0 un 4:1 sagrāva attiecīgi Mančestras “City” un Itālijas klubu “AS Roma”.

Visus trīs vārtus Jirgena Klopa vadītā “Liverpool” guva jau pirmajā 31 minūtē, sniedzot Pepa Gvardiolas “City” aukstāko dušu līdzšinējā sezonā.

Pirmo naglu viesu zārkā iedzina ēģiptietis Mohameds Salāhs, kurš no tuvas distances raidīja vārtos “City” vārtsarga Edersona atsisto bumbu.

Līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida vien deviņas minūtes – no apmēram 20 metru attāluma fantastisks šāviens padevās Aleksam Oksleidam-Čemberlenam, bumbai kā bultai ielidojot viesu cietokšņa kreisajā stūrī (2:0).

Punktu “City” apkaunošanai “Liverpool” pielika jau 31. minūtē, pēc Salāha īsa un precīza centrējuma no vārtu priekšas pirmais pie bumbas tika Sadio Manē, kurš panāca graujošo 3:0.

Otrajā puslaikā jau pilnīgu iniciatīvu pārņēma “City”, tomēr ne pārsvars bumbas kontrolē (68:32), ne izdarītajos sitienos (8:3) neko nedeva ja viesi no šiem astoņiem sitieniem nevienu netrāpīja vārtu rāmī.

Tikmēr Eiropas dienvidos neveiksmīgu dienu piedzīvoja Itālijas kluba “AS Roma” aizsardzība, pirmajās 55 minūtēs veselas divas reizes raidot bumbu savos vārtos.

59. minūtē Žerārs Pikē “Camp Nou” stadionam lika gavilēt jau trešo reizi – 3:0.

Mājinieki gan neiztika arī bez savas darvas karotes medus mucā – 80. minūtē bumba vārtu priekšā tika iespēlēta bosnietim Edinam Džeko, kurš kritienā bija precīzs, gūstot, iespējams, noderīgu izbraukuma golu.

Visbeidzot spēles noslēgumā pēc saasinājuma romiešu cietokšņa priekšā trīs vārtu handikapu mājiniekiem atguva Luiss Svaress – 4:1.