“Liverpool” aizsargs atsakās doties īrē: Man nevienam nekas vairs nav jāpierāda

04/09/2019 16:43

Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” un Horvātijas futbola izlases centra aizsargs Dejans Lovrens atklājis, ka domājis par pāriešanu uz citu komandu šajā vasarā, tomēr nav vēlējies doties īrē.

“Jā, domāju par aiziešanu. Zinu, ka vienmēr esmu “Liverpool” labā atdevis visus spēkus, uzvarējis Čempionu līgā. Neesmu no tiem spēlētājiem, kuriem patīk sēdēt uz soliņa un pelnīt naudu,” sarunā ar Horvātijas medijiem atklāja 30 gadus vecais aizsargs.

“Cilvēki man saka: “Kāda tev atšķirība, tu esi lielā komandā, sēdi rezervē un saņem naudu.” Tomēr man sēdēšana uz soliņa neapmierina,” turpināja Lovrens. “”Milan” sazinājās ar mani, bet “Roma” bija pats reālākais variants, tomēr sarunas nekur nenoveda. Netaisos kaut kur doties, lai pierādītu, ka varu spēlēt, ka esmu gatavs. Esmu profesionālis, uzvarējis Čempionu līgā, sudrabu Pasaules kausa izcīņā – tie ir lieli panākumi futbola pasaulē. Man nav jādodas īrē, lai kāds varētu novērtēt manas kvalitātes.”

“Vienmēr esmu juties labi, jo jūtu atbalstu no “Liverpool” līdzjutējiem, man tas ir svarīgi. Klops man sacīja: “Tu esi top spēlētājs, tādēļ tevi neatdevām īrē. Tu mums esi vajadzīgs.” Man teica, ka esmu vajadzīgs, tādēļ nekur arī nedevos. Jūtos, ka esmu savas karjeras labākajos gados, labā formā, psiholoģiski gatavs. Pieredzi par naudu nenopirksi – lūk, kādēļ “Liverpool” mani neatdeva īrē.”

Tiesa pēdējā laikā Klops centra aizsargu duetu veido no Virgila van Deika un Žoela Matipa, kuru biežāk aizstāj Anglijas izlases aizsargs Džo Gomess, kas nozīmē, ka centra aizsargu hierarhijā Lovrens kļuvis tikai par ceturto izvēli.

Lovrens uz “Liverpool” pārgāja 2014.gadā, kad pievienojās no cita Anglijas premjerlīgas kluba “Southampton”. Par viņu Liverpūles komanda samaksāja aptuveni 20 miljonus eiro. Komandas sastāvā četru sezonu laikā aizsargs aizvadījis 122 spēles, izceļoties ar 4 vārtu guvumiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…