“Liverpool” apspēlē “Totteham Hotspur”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas

15/09/2018 16:37
Liverpool Roberto Firmino - Sportazinas.com

Anglijas Premjerlīgas piektajā kārtā svarīgu uzvaru izbraukumā izcīnījusi “Liverpool” vienība, kura izbraukumā ar 2:1 pieveica Londonas “Tottenham Hotspur” futbolistus. Uzvarētāju rindās ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Žoržinjo Veinaldums un Roberto Firmino.

Abas komandas sezonas ievadā pirms tam bija guvušas pa deviņiem vārtiem, atšķiroties tikai tam, cik vārtus katra no tām ir ielaidusi. Ja “Spurs” vārtsargam Igo Lorisam no sava cietokšņa bumbu ir nācies vilkt četras reizes, tad “Liverpool” vārtsargs Alisons pirmoreiz sezonā kapitulēja tikai iepriekšējā kārtā, kad sarkanie ar 2:1 viesos pieveica Lesteras “City”.

“Liverpool” komandā rezultatīvākie pirms dueļa bijuši senegālietis Sadio Manē (četri vārti) un ēģiptietis Mohameds Salāhs (divi vārti). Tikmēr “Hotspur” rindās trīs vārtus guvis brazīlietis Lukass Moura, kamēr divreiz izcēlies Harijs Keins.

Dueļa 39. minūtē pirmo vārtus guva “Liverpool” pussargs  Žoržinjo Veinaldums, kurš no tuvas distances pārspēja Maiklu Vomu. Lai gan Voms sitienu atvairīja, tomēr vārtu gūšanas sistēma parādīja, ka bumba bija jau šķērsojusi līniju, “Liverpool” izvirzoties vadībā.

Otrā puslaika ievadā, 54. minūtē, Roberto Firmino no diviem metriem ieraidīja bumbu tukšos “Tottenham Hotspur” vārtos, esot veiklākajam Londonas kluba vārtu priekšas burzmā. Lai gan 90. minūtē mājinieku uzbrūkošais pussargs Ēriks Lamela pārspēja Alisonu, samazinot deficītu līdz 1:2, tomēr pie punktiem mājiniekiem neizdevās tikt.

“Liverpool” piecās Premjerlīgas cīņās izcīnījusi piecus panākumus, tikmēr “Tottenham Hotspur” tā bija otrā neveiksme. Liverpūles futbolisti ar 15 punktiem ir turnīra līdervienība, turpretim londonieši ar deviņiem punktiem pagaidām ir piektie.