“Liverpool” dramatiskā cīņā apspēlē Ņūkāslu un turpina cīņu par titulu (VIDEO)

04/05/2019 23:59

Anglijas Premjerlīgas klubs “Liverpool” sestdien sapsringtā mačā ar 3:2 (2:1) uzveica Ņūkāslas “United”, turpinot cīņu par čempiontitulu.

Liverpūles komandas rindās rezultātu 13. minūtē atklāja Virdžils van Deiks, bet 20. minūtē Kristians Atsu panāca 1:1. Pēc astoņām minūtēm gan Mohameds Salāhs guva vārtus un ļāva puslaiku noslēgt ar 2:1 Liverpūles labā.

Otrajā spēles nogrieznī “United” atkal rezultātu izlīdzināja, jo 54. minūtē vārtus guva Solomons Rondons, tomēr ”Liverpool” prata izraut uzvaru, jo 86. minūtē Divoks Oridži pēc centrējuma pāradresēja bumbu vārtos un panāca 3:2, izraujot uzvaru.

Otrā puslaika vidū gan galvas traumu guva Salāhs, kurš tika nonests ar nestuvēm.

Līdz ar to Premjerlīgas tituls  izšķirsies pēdējos mačos. “Liverpool” ir divus punktus priekšā tuvākajai sekotājai Mančestras “City”, tomēr Žuzepa Gvardiolas vadītajai vienībai ir viena spēle rezervē. “Liverpool” šajā Premjerlīgas sezonā jāaizvada vēl viens mačs, bet “City” divi.

Pērn par Premjerlīgas čempioni tika kronēta tieši Mančestras vienība.