“Liverpool” garā “pendeļu” sērijā uzvar Līgas kausā

28/02/2022 00:18
Liverpool

“Liverpool” futbolisti svētdien Londonā garā “pendeļu” sērijā uzvarēja Anglijas līgas kausa izcīņā. Finālā pēc pamatlaika rezultāts bija neizšķirts 0:0 (0:0), vārti netika gūti arī sekojošajā pagarinājumā, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 11:10 pārāki bija liverpūlieši.

Divi vārti šajā spēlē netika ieskaitīti aizmugures situāciju dēļ. 67.minūtē netika ieskaitīts Žoela Matipa precīzais sitiens, bet 98.minūtē tika atcelti Romelu Lukaku gūtie vārti. Papildlaika pēdējās minūtēs “Chelsea” veica vārtsargu maiņu  un Eduāra Mendī vietā vārtos stājās Kepa Arrisabalaga. Kad visi desmit laukuma spēlētāji  bija savus sitienus realizējuši, viens pret vienu stājās abi vārtsargi.

Vispirms Kīmins Kellehers pārspēja Kepu, bet “Chelsea” vārtsargs sita pāri pārliktnim, savu “pendeli” nerealizēja un uzvaru svinēja pretinieki. “Liverpool” pirmais vārtsargs Alisons šajā mačā palika uz rezervistu soliņa. Liverpūles klubs Līgas kausā uzvarējis deviņas reizes.