“Liverpool” iesit piecus vārtus, Lestera sagādā Mančestras “City” otro zaudējumu

17/10/2021 00:01
Liverpool

Šovakar Anglijas premjerlīgā norisinājās vairāki mači ar grandu dalību, pie uzvarām tiekot arī visām pirmā trijnieka komandām.

“Liverpool” ar 5:0 sagrāva “Watford”. Ar “hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Roberto Firmino, pa vienam vārtu guvumam Sadio Manē un Mohamedam Salāham. “Chelsea” pateicoties Bendžamina Čilvela golam 45. minūtē pārspēja “Brentford” un saglabāja vadību, savukārt Mančestras “City” ar 2:0 pieveica “Burnley”. Precīzi bija Bernardo Silva un Kevins de Brijne.

Par īstu šovu parūpējās Lesteras “City” un Mančestras “United”, 2016. gada premjerlīgas čempionei svinot uzvaru ar 4:2. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 1:1, bet interesantākie notikumi norisinājās laika posmā no 78. minūtes līdz mača beigām, kad tika gūti četri vārti. Par uzvaras sitiena autoru kļuva Džeimijs Vardijs.

Vēl “Aston Villa” ar 2:3 zaudēja “Wolves”, “Norwich” un “Brighton” mačā vārti netika gūti, bet “Southampton” ar 1:0 uzvarēja Līdsas “United”.

Vācija

Dortmundes “Borussia” ar 3:1 pieveica “Mainz”, Erlingam Hālandam gūstot divus vārtus. Norvēģu zvaigznes pārstāvētajai komandai tas ļāva vismaz līdz rītdienai pārņemt vadību Bundeslīgā. Citos mačos “Freiburg” un “RB Leipzig” nospēlēja neizšķirti 1:1, identisks rezultāts tika fiksēts arī Menhengladbahas “Borussia” un “Stuttgart” mačā, Frankfurtes “Eintracht” ar 1:2 zaudēja Berlīnes “Hertha”, “Greuther Furth” ar 0:1 piekāpās “Bochum”, savukārt Berlīnes “Union” guva divus vārtus pret “Wolfsburg”.

Itālija

Milānas “Inter” ar 1:3 zaudēja “Napoli”. Rezultātu atklāja Milānas vienības futbolists Ivans Perišičs, tomēr trīs nākamās bumbas ielidoja “Inter” vārtos. Cita šīs pilsētas vienība “Milan” izrāva uzvaru pret “Verona”, mača gaitā atspēlējoties no 0:2. Uzvaras vārtu guvums notika 78. minūtē, kad “Verona” aizsargs Korajs Ginters to iesita savas komandas cietoksnī.

Spānija

“Levante” un “Getafe” uzvarētāju nenoskaidroja, bet “Real Sociedad”, no 45. minūtes spēlējot mazākumā, spēles izskaņā spēja gūt vārtus un tika pie panākuma ar 1:0, atzīmējoties Žuljenam Lobete.