Video. “Liverpool” izlaiž uzvaru pār “Sunderland” un apgrūtina “Chelsea” ķeršanu

02/01/2017 21:32

Londona, 3.janv., LETA. Anglijas futbola premjerlīgas vicelīdere “Liverpool” pirmdien 20.kārtas spēlē viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar vienu no turnīra pastarītēm “Sunderland”, tādējādi apgrūtinot kopvērtējuma līderes “Chelsea” ķeršanu.

“Sunderland” labā abus vārtus guva Džermeins Defo, kurš realizēja divus 11 metru soda sitienus.

Mača rezultātu 19.minūtē pēc stūra sitiena atklāja “Liverpool” uzbrucējs Daniels Staridžs, bet sešas minūtes vēlāk igauņu aizsargs Ragnars Klavans pārkāpa noteikumu savā soda laukumā, tādējādi mājinieki tika pie 11 metru soda sitienu. To devās izpildīt Defo, kurš nekļūdīgi sita apakšējā kreisajā vārtu stūrī.

Otrajā puslaikā Liverpūles komandas uzbrucējs Sadjū Manī pēc stūra sitiena iebakstīja bumbu pretinieku vārtos, taču septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām senegālietis savā soda laukumā nospēlēja ar roku, kas “Sunderland” ļāva izpildīt vēl vienu “pendeli”. Arī šoreiz Defo sita precīzi tajā pašā punktā, panākot 2:2.

Turpretī pie drošas uzvaras tika cita Liverpūles komanda “Everton”, kas savā laukumā ar 3:0 (0:0) pārspēja “Southampton”. Liverpūlieši visus trīs vārtus guva pamatlaika pēdējās 17 minūtēs, ar precīziem metieniem izceļoties Eneram Valensijam, Leitonam Beinsam un Romelu Lukaku.

Tikmēr citā premjerlīgas duelī Mančestras “City”, divas trešdaļas mača spēlējot mazākumā, savā laukumā ar 2:1 (0:0) pārspēja “Burnley” komandu. “City” rindās vārtus guva Serhio Agvero un Gaels Klišī.

Tāpat pie panākuma tika arī Mančestras “United”, kas viesos ar 2:0 (0:0) pieveica Vesthemas “United”. Mančestras futbolisti vairāk kā 75 minūtes spēlēja vairākumā, bet uzvaru guva pateicoties Huana Matas un Zlatana Ibrahimoviča otrajā puslaikā gūtajiem vārtiem.

“United” dažādos turnīros nav zaudējusi 13 spēles pēc kārtas, kas ir kluba rekords pēc Aleksa Fergusona aiziešanas 2013.gadā.

Vēl pērnās sezonas čempione Lesteras “City” viesos nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Middlesbrough”, bet Vestbromvičas “Albion” savā laukumā ar 3:1 (0:1) pieveica Hallas “City”.

Vēl šovakar Mančestras “United” spēkojas ar Vesthemas “United”.

Premjerlīgas kopvērtējumā līderpozīciju ar 49 punktiem 19 spēlēs ieņem “Chelsea”, kam piecus punktu zaudē 20 spēles aizvadījusī “Liverpool”. Mančestras “City” kontā ir 42 punkti, bet par diviem punktiem mazāk ir Londonas “Arsenal” futbolistiem, kam viena spēle rezervē. Savukārt 39 punktus guvusi Totenhemas “Hotspur”, kas 20.kārtas spēlē trešdien savā laukumā uzņems “Chelsa” futbolistus. Tikpat punktus 20 mačos guvusi Mančestras “United” komanda, no pirmā sešinieka jau deviņus punktus atpaliek “Everton”, bet Lesteras “City” ar 21 punktu atrodama 14.vietā 20 komandu konkurencē.