“Chelsea” piedzīvo sensacionālu zaudējumu, “Liverpool” apspēlē Premjerlīgas “pastarīti” (VIDEO)

17/03/2019 20:31

Svētdien Anglijas futbola Premjerlīgā uzvaru izbraukumā izcīnīja “Liverpool”, kas tikai 81. minūtē nodrošināja panākumu pret turnīra “pastarīti” Londonas “Fulham”.

“Liverpool” izbraukumā guva svarīgu uzvaru pār Londonas “Fulham” – 2:1. Jau no pirmajām minūtēm viesi bija daudz aktīvi uzbrukumā un bumbas kontrolē.

26. minūtē viesus vadībā izvirzīja Sadio Manē, kurš labā pozīcijā saņēma bumbu no Robertu Firminu un uzreiz raidīja to vārtos.

Otrā puslaika vidū rupji kļūdījās “Liverpool” aizsargs Virdžils van Dīks, kurš centās atspēlēt bumbu vārtsargam, taču to pārtvēra Raeins Babels – 1:1.

Viesus 81. minūtē izglāba mājinieku vārtsarga Serhio Riko kļūda izgājienā, kurš ar roku aizķēra Manē vārtu priekšā. Tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko veiksmīgi realizēja “Liverpool” kapteinis Džeimss Milners.

Viesiem tā bija otrā uzvara pēc kārtas, taču “Fulham” komandai tas bija septītais zaudējums pēdējās septiņās spēlēs.

Tikmēr negaidītu zaudējumu cieta Londonas “Chelsea”, kas viesos ar 0:2 piekāpās Liverpūles “Everton” vienībai. “Everton” rindās vārtus guva Riharlisons un Gilfi Sigurdsons.