“Liverpool” iztiek bez kļūdām un svin 11. uzvaru pēc kārtas premjerlīgā

Mohameds Salāhs, sportazinas.com
Mohameds Salāhs | Foto: Liverpool FC

Anglijas premjerlīgas līdere “Liverpool” tikusi pie vēl vienas uzvaras, savā laukumā pārspējot Šefīldas “United” ar 2:0.

Mača rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē. “Liverpool” uzbrucējs sagaidīja piespēli no Endrjū Robertsona un ieraidīja bumbu vārtos – 1:0. Otrajā puslaikā Liverpūles klubs dubultoja pārsvaru, izmantojot ātru pretuzbrukumu. Ar pirmo sitienu “United” vārtsargs tika gala, bet uzbrucējs pirmais tika pie atvairītās bumbas un ar otro mēģinājumu iesita to mērķī – 2:0.

“Liverpool” tā bija 11. uzvara pēc kārtas premjerlīgā. Šosezon komanda vēl nav zaudējusi, bet vienīgais klubs, kurš spēja atņemt punktus līderei, ir Mančestras “United”. Spēle 20. oktobrī noslēdzās ar 1:1.

Ar 58 punktiem 20 mačos “Liverpool” pārliecinoši ieņem pirmo vietu, apsteidzot tuvāko sekotāju Lesteras “City” par 13 punktiem, bet premjerlīgas čempioni Mančestras “City” – par 14. Jāatzīmē, ka salīdzinājumā ar divām konkurentēm, Liverpūlei ir viena spēle rezervē.

Nākamo maču “Liverpool” aizvadīs 11. janvārī pret Totenhemas “Hotspur”.