“Liverpool” iztiek bez kļūdām un svin 11. uzvaru pēc kārtas premjerlīgā

02/01/2020 23:52

Anglijas premjerlīgas līdere “Liverpool” tikusi pie vēl vienas uzvaras, savā laukumā pārspējot Šefīldas “United” ar 2:0.

Mača rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē. “Liverpool” uzbrucējs Mohameds Salāhs sagaidīja piespēli no Endrjū Robertsona un ieraidīja bumbu vārtos – 1:0. Otrajā puslaikā Liverpūles klubs dubultoja pārsvaru, izmantojot ātru pretuzbrukumu. Ar pirmo Sadio Manē sitienu “United” vārtsargs tika gala, bet uzbrucējs pirmais tika pie atvairītās bumbas un ar otro mēģinājumu iesita to mērķī – 2:0.

“Liverpool” tā bija 11. uzvara pēc kārtas premjerlīgā. Šosezon komanda vēl nav zaudējusi, bet vienīgais klubs, kurš spēja atņemt punktus līderei, ir Mančestras “United”. Spēle 20. oktobrī noslēdzās ar 1:1.

Ar 58 punktiem 20 mačos “Liverpool” pārliecinoši ieņem pirmo vietu, apsteidzot tuvāko sekotāju Lesteras “City” par 13 punktiem, bet premjerlīgas čempioni Mančestras “City” – par 14. Jāatzīmē, ka salīdzinājumā ar divām konkurentēm, Liverpūlei ir viena spēle rezervē.

Nākamo maču “Liverpool” aizvadīs 11. janvārī pret Totenhemas “Hotspur”.