“Liverpool” otrajā puslaikā nokārto uzvaru pār “Everton”

24/04/2022 20:24

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām “Liverpool” ar rezultātu 2:0 apspēlēja Liverpūles “Everton”. Abām pilsētas komandām šobrīd ir atšķirīgi mērķi, proti, “Liverpool” cīnās par čempiontitulu, bet “Everton” cenšas neizkrist no premjerlīgas.

Pirmajā puslaikā tāpat kā visā spēlē bumbas kontrolē pārliecinoši dominēja “Liverpool”, bet pārsvaru rezultātā izdevās pārvērst vien otrajā puslaikā. 62. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja aizsargs Endrjū Robertsons, bet pēc 23 minūtēm otro bumbu “Everton” vārtos raidīja Divoks Origi, nodrošinot savai pārstāvētajai vienībai uzvaru.

Citā šodienas duelī Londonas “Chelsea”, pateicoties Kristiana Pulisika precīzajam sitienam, ar rezultātu 1:0 pieveica Vesthemas “United”. Jāpiebilst, ka mača gaitā 11 metru soda sitienu nerealizēja “Chelsea” futbolists Žoržinju. Vēl vienā cīņā “Burnley” ar rezultātu 1:0 pārspēja Vulverhemptonas “Wanderers”, bet “Brighton” un “Southampton” mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.