“Liverpool” pārtrauc neveiksmju sēriju premjerlīgā

28/01/2021 23:59

Uzbrucējs Herijs Keins ceturtdien guva traumu Anglijas futbola premjerlīgas 20.kārtas spēlē, viņa pārstāvētajai Totenhemas “Hotspur” ciešot zaudējumu.

“Hotspur” ar rezultātu 1:3 (0:1) piekāpās Anglijas patreizējai čempionei “Liverpool”.

Mačs iesākās vētraini, jo jau pirmajās minūtēs bija bīstami momenti pie abu komandu vārtiem. Jau trešajā minūtē viesus pārspēja Honmiņs Sons, taču aizmugures situācijas dēļ viņa vārtu guvums netika ieskaitīts.

Liverpūlieši savu pārsvaru materializēja pirmā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad pēc Sadio Manē piespēles kāju vārtu priekšā pielika Robertu Firminu, kurš panāca 1:0.

Lielākais trieciens londoniešiem gan bija Keina zaudējums. Angļu uzbrucējs, kurš šosezon guvis 12 vārtus, pirmajā puslaikā divreiz uz laukuma saņēma medicīnisko palīdzību, bet pēc pārtraukuma potītes traumas dēļ cīņu neturpināja. Keins jau iepriekš mocījies ar potītes savainojumiem.

Arī otrais puslaiks iesākās ar spraigu spēli abos laukuma galos. Vispirms 48.minūtē pirmais pie Igo Lorī neveiksmīgi atsistās bumbas bija Trents Aleksandrs-Arnolds, kurš dubultoja “Liverpool” pārsvaru, bet nepilnas divas minūtes vēlāk Pjērs Emīls Hejbjergs ar spēcīgu tālšāvienu caururba viesu aizsardzību un panāca 1:2.

Nākamajā desmitminūtē Lorī pārspēj arī Mohameds Salāhs, taču pirms tam uzbrukuma epizodē Firmino nospēlēja ar roku, kā dēļ pāris minūtes vēlāk vārtu guvums tika atcelts.

Tomēr 65.minūtē pēc Aleksandra-Arnolda tālas piespēles Manē panāca 3:1. Šajā epizodē “Hotspur” aizsargam Džo Rodonam bija iespēja noslāpēt liverpūeliešu uzbrukumu, taču viņš nespēja apstrādāt bumbu un tā nonāca pie Manē.

“Liverpool” arī otrajā puslaikā bija pārāki sitienos pa vārtiem un nosargāja uzvaru.

Premjerlīgas līderpozīcijā ar 41 punktu 19 spēlēs ir Mančestras “City”, tālāk ar 40 punktiem 20 cīņā seko Mančestras “United”, bet trešo vietu ar 39 punktiem ieņem Lesteras “City”. Ceturtā ar 37 punktiem ir “Liverpool”, aiz tās ar 35 punktiem ir Vesthemas “United”, bet tālāk ar sešiem punktiem ir Totenhemas “Hotspur” un Liverpūles “Everton”.