“Liverpool” pēc uzvaras Čempionu līgā šķirsies no pieciem miljoniem

Action Images via Reuters/Carl Recine

Pēc uzvaras UEFA Čempionu līgā, Anglijas premjerlīgas komanda “Liverpool” šķirsies no pieciem miljoniem eiro, kurus nāksies samaksāt Itālijas komandai AS “Roma”, kura iepriekš Liverpūles klubam pārdeva divus futbolistus.

“Roma” nopelnījusi piecus miljonus, jo līgumos par uzbrucēja Muhameda Salaha un vārtsarga Alisona Bekera pārdošanu bijuši ierakstīti punkti par papildus bonusiem Čempionu līgas uzvarēšanas gadījumā.

2017.gada vasarā Salahs no Romas pārcēlās uz Liverpūli, kas par viņu samaksāja 42 miljonus eiro, bet Alisons vienībai pievienojās pirms aizvadītās sezonas, kad jaunie Čempionu līgas uzvarētāji šķīrās no 62,5 miljoniem eiro.

Abi futbolisti spēlēja svarīgu lomu “Liverpool” komandas panākumos Čempionu līgā: 26 gadus vecais ēģiptietis Salahs 15 Čempionu līgas spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem, bet viņa vienaudzis brazīlis vārtus sargāja 13 cīņās.

Jau vēstījām, ka vakar Jirgena Klopa vadītie “Liverpool” futbolisti ar 2:0 pārspēja Totenhemas “Hotspur”, triumfējot UEFA Čempionu līgas finālmačā. Vārtus Liverpūles komandas labā guva Salahs un Divoks Oridži.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par