“Liverpool” sasniedz jaunu futbola klubu gada peļņas pasaules rekordu

Liverpool REUTERS/Darren Staples

Anglijas Premjerlīgas grands “Liverpool” paziņojis par rekordlielu peļņu laika posmā no 2017. gada 31. maija līdz pērnā gada 31. maijam.

Kā liecina kluba izplatītais paziņojums, vienības peļņa 12 mēnešu laikā sasniegusi 125 miljonus britu mārciņu (pirms nodokļiem) jeb 142,8 miljonus eiro, kas ir veselu 40 miljonu mārciņu (45,7 miljoni eiro) pieaugums, salīdzinot ar rādītajiem gadu iepriekš.

Lielu loma rekorda sasniegšanā bija ienākumiem par pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas fināla sasniegšanu (82,2 miljoni eiro), kā arī brazīliešu uzbrūkošā pussarga Filipes Koutinju pārdošanai “Barcelona” vienībai par (162,2 miljoni eiro).

“Pēdējos gados esam novērojuši stabilus un noturamus kluba finansiālās pozīcijas uzlabojumus,” atzīsts “Liverpool” valdes pārstāvis Alans Hjūzs. “Peļņas pieaugums ir mums ļāvis mums palielināt izdevumus gan komandas spēlētāju iegādē, gan arī kluba infrastruktūras uzlabojumos.”

“Liverpool” tādējādi labojusi iepriekšējo pasaules rekordu futbola klubu gada peļņas rādītājā, pārspējot citu Anglijas Premjerlīgas vienību Lesteras “City”, kas sezonā pēc pārsteidzošā 2016. gada triumfa Premjerlīgā guva 92 miljonus mārciņu (105 miljoni eiro) lielu peļņu pirms nodokļiem.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par