“Liverpool” septītā uzvara pēc kārtas, “Barca” gūst panākumu mazākumā

29/09/2019 00:22

Anglija

Anglijas premjerlīgas klubs “Liverpool” sestdien izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas vietējā čempionāta ietvaros. Liverpūle ar rezultātu 1:0 (0:0) ne tajā vieglākajā cīņā apspēlēja Šefīldas “United” komandu. Vienīgos vārtus uzvarētāju labā guva Džeordžinio Veinaldums spēles 70. minūtē.

Aizvadītās UEFA Čempionu līgas uzvarētāja līdz ar to guvusi septiņas uzvaras pēc kārtas Anglijas premjerlīgā un nostiprinājusies pirmajā vietā turnīra kopvērtējumā.

Tikmēr citā mačā Londonas “Chelsea” ar 2:0 (0:0) apspēlēja Braitonas un Hovas “Albion”. Uzvarētāju sastāvā ar vārtu guvumiem 50. un 76. minūtē izcēlās Žoržinju un Viljans.

Savukārt Totenhemas “Hotspur” jau 31. minūtē palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti četru minūšu laikā nopelnīja Seržs Orjē. Tas gan netraucēja ar rezultātu 2:1 (2:1) apspēlēt “Southampton”. “Hotspur” sastāvā vārtus 24. un 43. minūtē guva Tangejs Ndombelē un Harijs Keins, bet zaudētāju rindās vienīgo precīzo sitienu 39. minūtē izdarīja Denijs Ingss.

Vēl sestdien Anglijas čempione Mančestras “City” ar rezultātu 3:1 (1:1) uzveica Liverpūles “Everton”. Mančestras komandas rezultātu 24. minūtē atklāja Gabriels Žezuss, bet 33. minūtē Dominiks Kalverts-Levins panāca 1:1.

Mančestra gan turpināja uzbrukt un 71. minūtē Rijads Mahrezs atguva pārsvaru, bet vēl lielāku to padarīja Rahīms Stērlings, kurš guva vārtus 84. minūtē. Viņam tas bija 100. vārtu guvums klubu karjerā.

Spānija

Spānijas čempionātā šodien panākumu guva “Barcelona” vienība, kas nelielu daļu mača cīnījās mazākumā. “Barca” ar rezultātu 2:0 (1:0) apspēlēja “Getafe” vienību.

Uzvarētāju sastāvā šajā mačā vārtus guva Luiss Svaress, kurš bija precīzs 41. minūtē pēc vārtsarga Marka-Andrē ter Štēgena piespēles. Savukārt 49. minūtē ar vārtu guvumu atzīmējās Dominikānas Republikas aizsargs Džuniors Firpo.

Spēles turpinājumā 82. minūtē otru dzelteno kartīti izpelnījās Klemēns Lenglets, atstājot savu komandu desmit spēlētāju sastāvā. “Getafe” gan neizmantoja savu priekšrocību un nevienus vārtus tā arī neguva.

Vēl šovakar Spānijas grandu cīņā Madrides “Atletico” un Madrides “Real” aizvadīja bezvārtu neizšķirtu, cīnoties 0:0 (0:0). Līdz ar to “Real” neizmantoja iespēju veikt nedaudz lielāku atrāvienu no otrajā pozīcijā esošās “Granada” vienības.

Vācija

Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta viena no vadošajām vienībām “Leipzig” sestdien piedzīvoja savu pirmo zaudējumu šosezon, tādējādi līderpozīcijas turnīra tabulā pārņemot Minhenes “Bayern”. “Leipzig” mājās ar rezultātu 1:3 (0:2) piekāpās Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

Spēles rezultāts tika atklāts 29.minūtē, kad pēc izpildīta stūra sitiena, soda laukumā precīzi ar galvu spēlēja Sanifs Sanē. Mača turpinājumā vien divas minūtes līdz pirmā puslaika beigām soda laukumā tika nogāzts Amins Harits. Spēlētājs neilgi pēc tam realizēja “pendeli”, dubultojot rezultātu.

58.minūtē Rabi Matondo jau panāca 3:0, taču goda vārtus septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām guva Emīls Fošberjs, kura spēcīgo sitienu atvairīt nespēja vārtsargs, novirzot to paša vārtos.

Tikmēr citā spēlē Minhenes “Bayern” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0) uzveica “Paderborn”. Rezultātu 15.minūtē atklāja Seržs Gnarbijs, kurš soda laukumā pie tālā staba saņēma piespēli no Felipes Koutinju, bet pretinieku vārtsargs noreaģēja par vēlu izgājienā, mājiniekiem zaudējot vārtus. Spēles 55.minūtē Koutinju pēc filigrānām partneru piespēlēm rezultātu dubultoja, bet Roberts Levandovskis 79.minūtē izcēlās ar desmito vārtu guvumu šosezon. Mājinieki 68. un 84.minūtē, tomēr atlikušajā laikā vēl vienu precīzu raidījumu neizdevās realizēt.

Visbeidzot dienas pēdējā spēlē Dortmundes “Borussia” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (2:1) ar Brēmenes “Werder”. Rezultātu septītajā minūtē atklāja viesi, bet Mario Gece divas minūtes vēlāk, sitot ar galvu, panāca neizšķirtu. Līdzīgus vārtus četras minūtes līdz pirmā puslaika beigām guva Marko Roiss, taču viesi 55.minūtē izmantoja stūra sitiena izspēli, kurā precīzs bija Marko Frīdls. Viņš 78.minūtē varēja izraut uzvaru viesiem, tomēr bumbai apakšējā vārtu stūrī ielidot neļāva Romāns Burki.

Itālija

Tikmēr Itālijas A sērijā šodien valsts čempione Turīnas “Juventus” ar rezultātu 2:0 (1:0) apspēlēja SPAL vienību. Uzvarētājiem šajā mačā skaistus vārtus 45. minūtē guva Miralems Pjaničs, bet Krištianu Ronaldu palielināja pārsvaru 78. minūtē.

Tikmēr Milānas “Inter” mazākumā ar 3:1 (2:0) pārspēja “Sampdoria”. Uzvarētājiem vārtus 20. un 22. minūtē guva Stefano Sensi un Aleksis Sančess, kurš gan 46. minūtē saņēma otru dzelteno kartīti un tika noraidīts.

Vairākumu 55. minūtē izmantoja “Sampdoria” spēlētājs Jakubs Jankto, taču arī mazākumā “Inter” spēja gūt vārtus, jo 61. minūtē precīzs bija Roberto Gagliardini.

Francija

Savukārt Francijas spēcīgākā komanda Parīzes “Saint-Germain” sestdien ar minimālu rezultātu 1:0 (0:0) uzveica Bordo “Girondins” vienību. Uzvaru parīziešiem atnesa Brazīlijas futbola superzvaigzne Neimars, kurš vārtus guva 70. minūtē.