“Liverpool” sezonu turpina bez ielaistiem vārtiem, Itālijas čempione sāk ar 4:0

21/08/2021 23:58
Diogu Žota

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgas komanda “Liverpool” savā otrajā spēlē šosezon ar 2:0 apspēlēja “Burnley”.

Mājinieki rezultātu atklāja 18. minūtē, kad Diogu Žota saņēma lielisku piespēli no Konstantinosa Cimikosa un viņam atlika vien trāpīt vārtos – 1:0. Deviņas minūtes vēlāk Mohameds Salāhs dubultoja pārsvaru, taču vārtu guvums netika ieskaitīts pēc VAR sistēmas izmantošanas.

Tomēr otrajā puslaikā “Liverpool” spēja gūt otros vārtus – to izdarīja Sadio Manē pēc Trenta Aleksandra Arnolda piespēles. Liverpūles komanda svinēja otro uzvaru divos mačos, nevienā no tiem Jirgena Klopa vadītā vienība neielaida vārtus.

Tikmēr Mančestras “City” ar 5:0 sagrāva “Norwich”. Septītajā minūtē Tims Kruls ieraidīja bumbu savos vārtos, savukārt Džeks Grilišs 22. minūtē dubultoja “City” pārsvaru. Otrajā puslaikā precīzi bija Eimeriks Laporte, Rahīms Sterlings un Rijads Mahrezs.

Citos mačos šodien “Aston Villa” ar 2:0 apspēlēja “Newcastle”, “Crystal Palace” un “Brentford” spēlē vārti netika gūti, “Leeds” un “Everton” nospēlēja neizšķirti 2:2, bet “Brighton”, gūstot divus vārtus pirmajā puslaikā, pārspēja “Watford” ar 2:0.

Francija

“Lens” par spīti palikšanai mazākumā 61. minūtē spēlē pret “Monaco” ne tikai noturēja pārsvaru, bet arī kompensācijas laikā guva otros vārtus. Uzvarētāju rindās precīzi bija Ignatiuss Ganago un Simons Banza. Īsi pirms pamatlaika beigām desmit cilvēku sastāvā palika arī “Monaco”.

Tikmēr “Lille” pateicoties Buraka Jilmaza vārtu guvumam bija tuvu, lai apspēlētu “St. Etienne”, tomēr 85. minūtē Saidu Sovs. Tāpat vakar Parīzes “Saint-Germain”, kuras sastāvā debiju joprojām nav piedzīvojis Lionels Mesi, ar 4:2 pieveica “Brest”. PSG komandā vārtu guvumi Andrera Hereras, Kiliana Mbapē, Idrisas Geje un Anhela di Marijas kontā, kamēr “Brest” vienībā precīzi bija Frenks Honorats un Stīvs Munijs.

Vācija

Dortmundes “Borussia” ar 1:2 zaudēja “Freiburg”, visus trīs vārtus guva uzvarētāju vienība, ar to vien atšķirību, ka Vinčenco Grifo un Rolands Salajs bumbu iesita pretinieku vārtos, bet Janiks Keitels – savas komandas vārtos.

Vēl “Bochum” ar 2:0 pieveica “Mainz”, Frankfurtes “Eintracht” un “Augsburg” nospēlēja 0:0, “Greuther Furth” un “Arminia Biefield” spēlē rezultāts uz tablo vēstīja 1:1, Berlīnes “Hertha” ar 1:2 zaudēja “Wolfsburg”, bet Leverkūzenes “Bayern” ar 4:0 sagrāva Menhengladbahas “Borussia”.

Itālija

Čempione “Inter” sezonu sāka ar pārliecinošu uzvaru pār “Genoa” ar 4:0. Jau sestajā minūtē pretiniekus sarūgtināja Milans Škrinjars, vēl astoņas minūtes vēlāk precīzs bija Hakans Čalhanoglu. Otrajā puslaikā Arturo Vidals un Edins Džeko palielināja rezultātu līdz 4:0.

Vēl “Verona” ar 2:3 zaudēja “Sassuolo”, “Empoli” ar 1:3 piekāpās “Lazio”, bet “Torino” atzina Bergamo “Atalanta” pārākumu ar 1:2.

Spānija

“Espanyol” un “Villarreal” mačā vārti netika gūti, “Alaves” ar 0:1 zaudēja “Mallorca”, bet “Granada” un “Valencia” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1.