“Liverpool” talantam pēc savainojuma būs nepieciešama potītes operācija

13/09/2021 19:35

Futbola kluba “Liverpool” talantīgais angļu pussargs Hārvijs Eliots svētdien spēlē pret Līdsas “United” guva smagu potītes traumu.

Eliots savainojās pēc tam kā pretinieku komandas aizsargs Paskāls Streiks veica izkulpienu un viņš neveiksmīgi aizķērās aiz aizsarga kājas. Streiks pēc videotiesneša sistēmas izmantošanas tika noraidīts no laukuma.

Vēl nav noskaidrota precīza trauma, taču 18 gadus jaunajam spēlētājam nāksies veikt potītes operāciju.  “Protams, ka esmu šokēts par to, kas notika vakar, taču esmu pateicīgs un pārsteigts par atbalstu no visas pasaules, ” pirmdien vietnē “Instagram” raksta Eliots. “Paldies arī mediķiem, kas uzreiz sniedza palīdzību uz laukuma.”

Jaunais futbolists savu pilnvērtīgo debiju Anglijas premjerlīgā piedzīvoja augusta sākumā, kad “Liverpool” uzvarēja “Burnley”. Spēli pret Līdsas komandu Eliots iesāka pārliecinoši, taču pašlaik nav zināms, vai viņš vēl varēs spēlēt pārējās sezonas spēlēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…