“Liverpool” un Mančestras “United” duelis beidzas neizšķirti, “Arsenal” uzvar savā laukumā (VIDEO)

24/02/2019 18:17

Šodien Anglijas futbola Premjerlīgā savā starpā tikās turnīra līdere “Liverpool” un Mančestras “United”, paralēli “Arsenal” spēkojās ar “Southampton” vienību.

“United” savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Liverpool”. Bumbu krietni vairāk visas spēles garumā kontrolēja viesi. Arī aktīvāk spēli iesāka liverpūlieši, kuri spēles pirmajās 15 minūtes izveidoja divus labus momentus, taču tos realizēt neizdevās. Mājinieki gan iespēlējas, taču nevienai no komandās tā arī neizdevās realizēt savu momentus.

Mačā vairāki spēlētāji guva savainojumus – pirmajā puslaikā “United” bija spiesta veikt visas trīs maiņas, jo traumas guva pussargi Anders Errera un Huans Mata. Puslaika pašās beigās laukumu pameta arī Džese Lingārds. Savukārt “Liverpool” sastāvā pirmajā puslaikā traumu guva viens no komandas līderiem Robērtu Firminu.

Mančestriešiem šis bija otrais neizšķirts pēdējās piecās Premjerlīgas spēlēs, bet “Liverpool” jau trešais.

Savukārt Londonas “Arsenal” savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja “Southampton” vienību. Rezultātu spēles sestajā minūtē atklāja francūzis Aleksandrs Lakazets, kurš veiksmīgi vārtu priekšā ar papēdi pielaboja neizdevušos Henrika Mhitarjana sitienu.

Pēc 11.minūtēm mājinieku pārsvaru dubultoja pats Mhitarjans, kad pēc neprecīzas “Southampton” vienības vārtsarga piespēles bumbu pārtvēra londonieši un nogādāja to armēnietim, kurš realizēja savu iespēju.

Soda laukums #80
“Soda laukums” ep. 80. Šodien Premjerlīgā “El Clasico” “Man United” pret “Liverpool”. Kas iegūs Līgas kausu? Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!