“Liverpool” uzbrucējam Žotam nāksies izlaist spēles aptuveni divus mēnešus

14/12/2020 13:15
Jirgens Klops un Djogu Žota

Anglijas premjerlīgas čempiones “Liverpool” uzbrucējs Djogu Žota gūtā ceļgala savainojuma dēļ laukumā nebūs redzams aptuveni divus mēnešus, svētdien atklāja vienības galvenais treneris Jirgens Klops.

Portugālis, kurš Anglijas čempionei no Vulverhemptonas “Wanderers” komanda pievienojās šajā vasarā, traumu guva pagājušās nedēļas spēlē pret Dānijas klubu “Midtjylland”.

“Ir trakā nekā domājām, bet arī vienlaikus ne tik traki, cik domājām,” par spēlētāja traumu teica Klops. “Vairāki ķirurgi apskatīja traumu un secināja, ka operācija nebūs nepieciešama.”

“Viņš kādu laiku būs ārpus ierindas, taču nezinu, cik ilgi. Tas var būt mēnesis, pusotrs vai pat divi.”

Žota jaunajā komandā jau paspējis gūt deviņus vārtus, bet tagad pievienojies “Liverpool” lazaretei, kurā iepriekš jau bija nonākuši Virdžils van Dijks, Džo Gomess, Tiagu Alkantara, Džeimss Milners un Nabi Keitā.

Tikmēr svētdienas duelī ar Londonas “Fulham” sastāvā atgriezās iepriekš traumu guvušais vārtu vīrs Elisons.

Jau ziņots, ka “Liverpool” svētdien Anglijas premjerlīgā neizmantoja iespēju pārņemt vadību turnīra tabulā, jo viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Londonas “Fulham”.

Viesi jau pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos, jo 25.minūtē neatvairāmu sitienu izpildīja mājinieks Bobijs Rīds. Viesiem atgūties izdevās vien 79.minūtē, kad Mohameds Salāhs bija tiesīgs izpildīt “pendeli”, kas viņam padevās nevainojami.

Liverpūlieši, uzvarot šo spēli, turnīra tabulā būtu apsteiguši līderi Totenhemas “Hotspur”, jo arī konkurenti neizšķirtā mačā zaudēja svarīgus punktus. Abas vienības savā starpā tiksies trešdien.

Premjerlīgas vadībā ar 25 punktiem ir “Hotspur” un “Liverpool”, Lesteras “City” iekrājusi par punktu mazāk, kamēr 23 punktus guvusi “Southampton”. Londonas “Chelsea” seko ar 22 punktiem, kamēr 20 punktus iekrājusi Vesthemas “United”.