”Liverpool” uzbrukuma futbola un momentiem bagātā mačā izrauj uzvaru pār PSG

18/09/2018 23:54
''Liverpool'', Sportazinas.com

UEFA Čempionu līgas duelī panākumu C apakšgrupas spēlē izcīnījusi ”Liverpool” vienība, kas savā laukumā ar 3:2 apspēlēja Francijas čempionvienību ”Paris Saint-Germain”.

Mačs sākās ārkārtīgi aktīvi, abām vienībām demonstrējot atklātu un uzbrukuma futbolu. Krietni lielāks pārsvars piederēja mājiniekiem un bīstamāki momenti bija pie parīziešu vārtiem. Dažas reizes PSG ar Brazīlijas izlases uzbrucēju Neimāru priekšgalā izdevās draudīgi pretuzbrukumi, tomēr Alisons prata veiksmīgi spēlēt “Liverpool” cietoksnī.

30. minūtē Daniels Staridžs atklāja dueļa rezultātu. Andrē Robersons no kreisās laukuma puses izdarīja teicamu piespēli PSG soda laukumā un Staridžs apsteidza Tjāgo Silvu, ar galvu raidot bumbu Areolas sargātajos vārtos – 1:0. Četras minūtes vēlāk Kilians Mbapē palika neviena nepiesegts “Liverpool” soda laukumā pēc stūra sitiena, taču izdarītais sitiens lidoja nedaudz pāri pērnās sezonas Čempionu līgas finālistes vārtiem.

Tomēr minūti vēlāk Huans Bernarts PSG soda laukumā nogāza Žoržinjo Veinaldumu. 11 metru soda sitienu izpildīja Džeimss Milners, kurš realizēja iespēju, raidot bumbu labajā apakšējā stūrī – 2:0.

40. minūtē vienā no saviem pretuzbrukumiem “Paris Saint-Germain” samazināja deficītu. Anhels Di Marija izdarīja piespēli “Liverpool” soda laukumā, bet divcīņā ar aizsargiem Edisons Kavani pie bumbas netika, tomēr tā atleca pie Tomasa Menjē, kurš ar kreiso kāju trieca apaļo priekšmetu labajā apakšējā stūrī – 2:1.

58. minūtē “Liverpool” guva trešos vārtus, tomēr Daniels Staridžs epizodē bija pārkāpis noteikumus pret Areolu, tāpēc Muhameda Salāha raidījums tukšos PSG vārtos neskaitījās. Kopumā “Liverpool” piederēja pārsvars, tomēr modri darbojās Francijas galvaspilsētas kluba pārstāvji.

Pēdējās 15 minūtēs “Paris Saint-Germain” palielināja apgriezienus un 83. minūtē Kilians Mbapē panāca 2:2. Neimārs lielā ātrumā izrāvās starp “Liverpool” aizsargiem, bet bumba nokļuva pie Francijas futbola tīņu superzvaigznes, kurš nekļūdīgi raidīja bumbu vārtu tīklā.

91. minūtē uz maiņu nākušais Roberto Firmino ielauzās parīziešu soda laukumā un ar vairākām māņkustībām veikli izbrīvēja sev vietu sitienam, un ar teicamu raidījumu izrāva fantastisku 3:2 uzvaru “Liverpool” 3:2.