“Liverpool” uzvar “Chelsea”, Salāham fantastisks tālšāviens (VIDEO)

14/04/2019 20:23

Anglijas futbola Premjerlīgas 34. spēļu kārtā “Liverpool” savā laukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja Londonas “Chelsea” vienību.

Otrā puslaika sākumā divu minūšu laikā vārtus mājnieku labā guva Sadio Manē un Mohameds Salāhs. Manē pēc teicamas piespēles raidīja bumbu vārtos ar galvu, bet Salāhs ar fantastisku tālšāvienu panāca 2:0.

Citā mačā Mančestras “City” viesos ar 3:1 (1:0) apspēlēja Londonas “Crystal Palace” komandu.

Mačs iesākās vētraini – 10. minūtē Davids Silva izkārtoja izcilu iespēju Rahīmam Stērlingam, kurš no tuvas distances raidīja bumbu garām tukšiem vārtiem.

Piecas minūtes vēlāk gan Stērlings laboja savu kļūdu, kad pēc teicamas Kevina de Bruina piespēles viņš guva skaistus vārtus.

Otrajā puslaikā vēl viens teicams uzbrukums padevās “City” komandai. Vispirms Serhio Agvero soda laukumā piespēlēja Silvam. Spānis to tālāk adresēja Lerojam Sanē, kurš to nogādāja līdz Stērlingam – 2:0.

Turpinājumā 81. minūtē Luka Milivojevičs samazināja rezultāta starpību, kad guva vārtus pēc standartsituācijas – 1:2, bet mača 90. minūtē pretubrukumā Gabriels Žesuss panāca 3:1.