“Liverpool” vairākumā pārspēj “Crystal Palace” un gūst otro uzvaru Premjerlīgā

20/08/2018 23:57

Otro uzvaru šosezon aizvadītajās divās Anglijas Premjerlīgas spēlēs guvusi “Liverpool” vienība, kas viesos ar rezultātu 2:0 pārspēja Londonas “Crystal Palace”. Vārtus Jirgena Klopa vadītās komandas sastāvā guva Džeimss Milners un Sadio Manē.

Spēles pirmajā cēlienā labas iespējas atklāt rezultātu bija gan “Liverpool”, gan “Crystal Palace” spēlētājiem. Viesu sastāvā 23. minūtē ar spēcīgu, tomēr neprecīzu sitienu no soda laukuma rajona izcēlās Mohameds Salāhs, savukārt vien pāris minūtes vēlāk mājinieku komandas uzbrucēja Androsa Taunsendsa raidītā bumba trāpīja pa sāncenšu cietokšņa pārliktni.

Pirmajā puslaikā bez vārtu guvuma gan neiztika, jo īsi pirms pārtraukuma Salāhu soda laukumā neatļauti turēja un klupināja Mamadū Sako, kā rezultātā uz “Crystal Palace” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Nopelnīto “pendeli” pārliecinoši realizēja pieredzējušais Milners, ļaujot “Liverpool” otro puslaiku uzsākt vadībā.

54. minūtē bīstamu soda sitienu izpildīja mājinieku serbu pussargs Luka Milivojevičs, tomēr bumbu ar pašiem pirkstu galiņiem no vārtu stūra izvilka brazīlietis Alisons. Visi “Crystal Palace” centieni izraut vismaz neizšķirtu praktiski izgaisa cīņas 75. minūtē, kad Salāha izgājienu pret mājinieku komandas vārtsargu ar pēdējās cerības pārkāpumu apturēja Ārons Van-Bisaka. Anglis par savu rīcību tika sodīts ar sarkano kartīti, līdz ar to Londonas klubs līdz mača beigām bija spiests spēlēt desmit vīru sastāvā.

Tomēr atlikušajā laikā, neskatoties uz atrašanos vairākumā, “Liverpool” ilgu laiku nespēja izveidot reālas vārtu gūšanas iespējas, līdz pieliktā laika trešajā minūtē pretuzbrukumā piespēli no Salāha saņēma Sadio Manē, kurš aizmuka no “Crystal Palace” spēlētājiem un raidīja bumbu vārtos – 2:0.

Izcīnītais panākums ļauj Liverpūles klubam pievienoties Mančestras “City”, “Chelsea”, “Watford”, Tottenham Hotspur” un “Bournemouth” vienībām, kas Premjerlīgas sezonu atklājušas ar divām uzvarām. Pērnās sezonas UEFA Čempionu līgas finālisti turnīra pirmajā kārtā pārliecinoši ar 4:0 savā laukumā pārspēja “West Ham United”.

Tikmēr “Crystal Palace”, pateicoties uzvarai izbraukumā pār “Fulham” (2:0), kopvērtējumā ieņem desmito pozīciju.