“Liverpool” viegli apspēlē Mančestras “City”, “Juventus” apspēlē “Milan”

10/11/2019 23:38

Svētdien Anglijas futbola premjerlīgas 12 . spēļu kārtā pie panākuma tika viens no grandiem Mančestras “United”.

“United” komanda savā laukumā ar 3:1 (2:0) droši apspēlēja Braitonas un Hovas “Albion”.

Vispirms mājiniekus vadībā mača 17. minūtē izvirzīja Andreass Pereira, kuram asistēja Entonijs Marsiāls. Divas minūtes vēlāk neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja Deivijs Propers. Otrajā puslaikā vispirms Luiss Danks samazināja starpību, bet 66. minūtē Markuss Rešfords atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem.

Citā mačā Vulverhamptonas “Wanderers” mājās ar 2:1 (1:0) Birmingemas “Aston Villa”. Mājiniekiem ar vārtu guvumiem izcēlās Rubens Navass un Rauls Himeness, bet viesu rindās precīzs bija Mahmuds Trezegē.

Dienas centrālajā spēlē “Liverpool” savās mājās ar 3:1 (2:0) apspēlēja Mančestras “City” vienību, svinot 12 panākumu šosezon premejrlīgā.

Jau mača ievadā “Liverpool” nonāca vadībā ar 2:0, kad pa reizei precīzi bija Fabinju un Mohameds Salāhs. Otrā puslaika ievadā graujošo 3:0 panāca Sadio Manē, bet 78. minūtē Bernardu Silva samazināja rezultāta starpību.

Itālija

Itālijas futbola čempionātā Turīnas “Juventus” savā laukumā ar 1:0 (0:0) apspēlēja “Milan” komandu. Vienīgos vārtus mača 77. minūtē guva Paolo Divala, kuram precīzi asistēja Gonsalo Igvains.

Citā mačā “Cagliari” ar 5:2 (3:0) pārspēja “Fiorentina”, Romas “Lazio” ar 4:2 (1:1) uzvarēja “Lecce”, “Sampdoria” cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Atalanta”, arī “Udinese” spēlēja 0:0 ar SPAL. bet “Parma” ar 2:0 (0:0) apspēlēja “Roma”.