“Liverpool” zaudē Premjerlīgas līderpozīciju, “Chelsea” izcīna uzvaru viesos (VIDEO)

03/03/2019 20:45

Svētdien Anglijas futbola Premjerlīgas 29. spēļu kārtā tika aizvadītas trīs spēles.

“Watford” futbolisti savā laukumā ar 2:1 pārspēja Lesteras “City” komandu. Jau piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Trojs Dīnījs, kurš pēc soda sitiena izpildes mainīja bumbas lidojuma virzienu un raidīja to vārtos.

Džeimijs Vārdījs reuzltātu izlīdzināja 75.minūtē, kad pretuzbrukumā pēc teicamas komandas biedra piespēles viņš pārcēla bumbu pāri vārtsargam un guva vārtus. Kompensācijas laika otrajā minūtē mājiniekiem uzvaru izrāva Andrē Grejs.

Citā spēlē Londonas “Chelsea” viesos pārspēja citu Londonas klubu “Fulham” – 2:1. Viesus 20. minūtē vadībā izvirzīja Gonsalo Igvains, bet 27. minūtē neizšķirtu jau panāca Kalumss Čemberss. Pēc četrām minūtēm viesiem vārtus guva Žoržinju – 2:1.

Savukārt “Liverpool” cīnījās neizšķirti ar citu Liverpūles komandu “Everton” – 0:0. 29. minūtē laba iespēja gūt vārtus bija Mohamedam Salāham, bet viņa sitienu atvairīja “Everton” vārtsargs Džordans Pikfords. Otrajā puslaikā 69.minūtē izcilu Virdžila van Deika piespēli izniekoja Fabinju.

Tagad par kopvērtējuma līderi kļuvusi Mančestras “City”, kas liverpūliešus apsteidz par punktu.