“Liverpool” zvaigzne otro reizi inficējas ar Covid-19

18/11/2020 19:18

Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” uzbrucējam pēc atgriešanās no izlašu spēlēm atkārtoti noteikta saslimšana ar Covid-19, trešdien ziņo Ēģiptes Futbola federācija.

Salāhs izlašu pārtraukumā devās palīgā Ēģiptes valstsvienībai, lai cīnītos 2021.gada Āfrikas Nāciju kausa kvalifikācijā pret Togo komandu. Sestdien Ēģipte uzvarēja ar 1:0, bet otrdien bija pārāka ar 3:1.

Futbolists jau otrdien savā “Twitter” kontā pateicās līdzjutējiem par atbalstu šajā periodā, bet Ēģiptes Futbola federācija saslimšanu ar Covid-19 apstiprināja dienu vēlāk.

Tāpat zināms, ka ar vīrusu saslimis arī Londonas “Arsenal” spēlētājs Mohameds Elnenī.

Salāhs šosezon “Liverpool” komandā jau izcēlies ar astoņiem vārtiem, bet slimības dēļ viņam nākamie divi mači būs jāizlaiž. Svētdien “Liverpool” premjerlīgas čempionātā tiekas ar Lesteras “City”, bet 25.novembrī UEFA Čempionu līgā gaidāma cīņa ar Itālijas A sērijas klubu Bergamo “Atalanta”.