Luiss Diass | Foto: "Premier League"
Anglija
Anglijas premjerlīgas centrālajā svētdienas mačā “Liverpool” ar rezultātu 3:0 sagrāva Mančestras “United”, izcīnot trešo uzvaru tikpat spēlēs.
Pirmajā puslaikā lielisku sniegumu demonstrēja Luiss Diass, kurš guva divus vārtus, turklāt abus pēc Mohameda Salāha piespēlēm. Savukārt otrajā puslaikā precīzs bija arī pats Salāhs, kurš 56. minūtē panāca jau 3:0. Mača turpinājumā “United”, kam pat bija lielāka bumbas kontrole (53% pret 47%) vārtus tomēr nespēja gūt un cieta otro zaudējumu trīs mačos.
Tikmēr Londonas “Chelsea” un “Crystal Palace” uzvarētāju nenoskaidroja, spēlei beidzoties ar 1:1, bet Ņūkāslas “United” tika galā ar Totenhemas “Hotspur” (2:1), uzvarētājiem vārtus gūstot Hārvijam Bārnsam un Aleksandram Aizakam.
Vācija
Vācijas bundeslīgā Minhenes “Bayern” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, ar 2:0 uzveicot “Freiburg”. Vārtus titulētajam klubam guva Harijs Keins un veterāns Tomass Millers. Vēl citā mačā “Heidenheim” ar 4:0 sagrāva “Augsburg”.
Spānija
Spānijas čempionātā “Alaves” ar 2:0 uzvarēja “Las Palmas”, bet “Girona” ar tādu pašu rezultātu pieveica “Sevilla”. Tikmēr “Osasuna” rezultatīvā mačā ar 3:2 uzvarēja “Celta Vigo”, savukārt “Getafe” un “Real Sociedad” duelis noslēdzās neizšķirti 0:0.
Itālija
Dienas pirmajās spēlēs A sērijā “Fiorentina” cīnījās 2:2 ar “Monza”, kamēr “Verona” ar 2:0 apspēlēja “Genoa”.