Liverpūle pamatīgi sagrauj MU un liek vietējiem faniem masveidā pamest “Old Trafford”

24/10/2021 23:58
Mohameds Salāhs

Anglija

Iespaidīgu uzvaru šovakar Anglijas premjerlīgā izcīnījusi “Liverpool”, kas ar rezultātu 5:0 (4:0) sagrāva Mančestras “United”. Titulētais klubs 60. minūtē palika mazākumā, savu situāciju padarot vēl drausmīgāku, turklāt, pateicoties Liverpūles dominējošajam sniegumam, slaveno “Old Trafford” stadionu spēles laikā masveidīgi sāka pamest vietējie “United” fani.

Uzvarētājiem spožu sniegumu demonstrēja Mohameds Salāhs, kurš guva trīs vārtus un turpināja savu dominanci Anglijas čempionātā. Vēl pa vienam golam pievienoja Diogo Žota un Nabī Keitā. 53. minūtē vārtus guva Krištianu Ronaldu, taču viņa sitiens netika ieskaitīts aizmugures dēļ. Savukārt 60. minūtē ļoti rupji nospēlēja Pols Pogbā, kurš iešļūca kājās Keitā un nopelnīja sarkano kartīti. Keitā pēc tam no laukuma tika nonests ar nestuvēm.

Citās šīsdienas spēlēs Lesteras “City” ar 2:1 uzveica “Brentford”, uzvarētājiem vārtus gūstot Juri Tīlemansam un Džeimsam Medisonam. Tikmēr labu sniegumu turpina demonstrēt Vesthemas “United”, kas ar 1:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, uzvaru nodrošinot kluba līderim Maiklam Antonio.

Spānija

Madrides “Real” svētdien Spānijas futbola klasikā pārspēja “Barcelona” komandu, uzvarot ceturto “El Clasico” dueli pēc kārtas. Madridieši viesos “Camp Nou” stadionā uzvarēja ar rezultātu 2:1 (1:0). Pirmie vārti šajā mačā tika gūti 32.minūtē, kad pēc pretuzbrukuma Dāvids Alaba ielauzās “Barcelona” soda laukumā un ar spēcīgu sitienu trieca bumbu mērķī.

Tuvojoties mača beigām, “Barcelona” aizvien izmisīgāk devās uz priekšu uzbrukumā un vienā no epizodēm tas beidzās ar bumbu savos vārtos. Kompensācijas laika trešajā minūtē pēc Marka Asensio reida Marks Andrē ter Štēgens atsita bumbu sev priekšā, kur pirmais bija Lukass Vaskess – 2:0 “Real” labā. Tomēr barselonieši nepadevās un četras minūtes vēlāk pēc Seržinju Desta piespēles no pāris metriem nekļūdīgs bija Serhio Agvero – 1:2.

Zīmīgi, ka šī ir pirmā sezonas kopš 2004./2005.gada, kad “El Clasico” nepiedalīsies ne Lionels Mesi, ne Krištianu Ronaldu. Mesi Barselonas klubu pameta šovasar, bet Ronaldu no Madrides vienības atvadījās 2018.gadā. “Real” ar 20 punktiem deviņās spēlēs kopā ar “Sevilla” un Sansevastjanas “Real Sociedad” aizņem pirmās trīs pozīcijas Spānijas meistarsacīkšu tabulā. “Barcelona” ar 15 punktiem deviņos mačos ir astotā.

Citās spēlēs “Sevilla” ar 5:3 uzvarēja “Levante”, Seviljas “Real Betis” ar 3:2 uzveica “Rayo Vallecano”, bet Madrides “Atletico” cīnījās 2:2 ar “Real Sociedad”, madridiešiem abus vārtus gūstot Luisam Svaresam.

Vācija

Bundeslīgā šodien divās spēlēs tika fiksēti neizšķirti. “Koln” cīnījās 2:2 ar Leverkūzenes “Bayer”. Ķelnes klubam abus vārtus guva Antonī Modeste, bet Leverkūzenei ar goliem atzīmējās Patriks Šiks un Karims Belarbi, kuri atklāja mača rezultātu, panākot 2:0. Tikmēr 1:1 tika fiksēts “Stuttgart” un Berlīnes “Union” cīņā, bet “Bochum” ar 2:0 uzvarēja Frankfurtes “Eintracht”.

Itālija

A sērijā šovakar “Atalanta” cīnījās 1:1 ar “Udinese”, “Fiorentina” ar 3:0 pārliecinoši uzveica “Cagliari”, bet Veronas “Hellas” ar 4:1 pārspēja Romas “Lazio”. Vēl šovakar “Roma” cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Napoli”, kā arī uzvarētāju nenoskaidroja Milānas “Inter” un Turīnas “Juventus”, kuri spēlēja 1:1. Milāniešiem vārtus guva Edins Džeko, bet Turīnai 11 metru sitienu 89. minūtē realizēja Paulo Divala.

Francija

Centrālajā mačā bezvārtu neizšķirts tika fiksēts Marseļas “Olympique” un Parīzes “Saint-Germain” spēlē. 57. minūtē sarkano kartīti nopelnīja PSG aizsargs Ačrafs Hakimi, tomēr Marseļa neizmantoja skaitlisko pārsvaru un nespēja izraut uzvaru.

Pa dienu savukārt tika aizvadītas vairākas citas spēles. “Nice” ar 3:2 uzvarēja Lionas “Olympique”, “Lorient” cīnījās 1:1 ar Bordo “Girondins”, bet “Lens” ar 4:1 sagrāva “Metz”. Zaudējumu cieta “Strasbourg”, kas ar 0:1 piekāpās “Stade Rennais”, bet “Troyes” ar 2:1 tika galā ar “Stade de Reims”. Visbeidzot “Monaco” ar 3:1 apspēlēja “Montpellier”.