Liverpūle sasit trīs vārtus pirmajā puslaikā pret “City” un iekļūst FA kausa finālā

16/04/2022 20:44

Anglijas premjerlīgas grands “Liverpool” šodien Futbola asociācijas (FA) kausa pusfināla mačā ar rezultātu 3:2 (3:0) apspēlēja Mančestras “City” un kā pirmā iekļuva turnīra finālā. Otrā pusfināla pārī rīt plkst. 18:30 Londonas “Chelsea” cīnīsies ar “Crystal Palace”, noskaidrojot Liverpūles pretinieci finālmačā.

“Liverpool” jaudīgi sāka maču, jau pirmajā puslaikā gūstot trīs vārtus. Devītajā minūtē rezultātu atklāja Ibrahima Konate, bet 17. minūtē ļoti rupju kļūdu pieļāva “City” vārtsargs Zakarijs Stefens, kurš pie saviem vārtiem pārāk ilgi pieturēja bumbu, viņam to atņemot Sadio Manē un viegli panākot 2:0.

Manē 45. minūtē trīskāršoja pārsvar ar savu otro golu spēlē un ļāva liverpūliešiem labā noskaņojumā doties puslaika pārtraukumā. Otrā puslaika sākumā skaistus vārtus ar ļoti precīzu sitienu vārtu augšējā guva Džeks Grīlišs, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē 2:3 panāca Bernardu Silva. Mančestrai vairs nepietika laika, lai izglābtos, lai arī vēl pēdējās sekundēs bija labas izdevības.

Liverpūle FA kausā uzvarējusi septiņas reizes, bet “City” – sešas. Titulētākā šī turnīra komanda ir Londonas “Arsenal”, kura triumfējusi 14 reizes, bet Mančestras “United” var lepoties ar 12 tituliem.