Liverpūles ”Everton” pārbaudes spēlē gūst 22 vārtus

14/07/2018 22:20

Anglijas premjerlīgas klubs Liverpūles ”Everton” Austrijā aizvada treniņnometni, gatavojoties gaidāmajai sezonai. ”Everton” aizvadīja pārbaudes spēli pret Austrijas septītās līgas klubu, uzvarot to ar 22:0.

“ATV Irding” komanda bāzēta pilsētā, kurā ir 2700 iedzīvotāji, bet komandai savā ”Facebook” lapā ir 133 sekotāji, turklāt nebija ievietota informācija, ka jāspēlē ar premejrlīgas klubu.

Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 10:0, bet otrajās 45 minūtēs tika gūti vēl 12 vārti, mačam noslēdzoties ar neticamo 22:0. Turcijas izlases uzbrucējs Cenks Tosuns guva četrus vārtus, bet vēl ar ”pokeru” atzīmējās senegālietis Omārs Niansē, tikmēr ar ”hat-trick” atzīmējās Maikls Kīns, Leitons Beinss, Ademola Lukmans, bet ar diviem rezultatīviem sitieniem atzīmējās Nikola Vlasičs, bet vienus guva Meisons Holgeits, bet vienreiz austrieši bumbu raidīja savos vārtos.

Par šādu Markosa Silvas lēmumu aizvadīt pārbaudes spēli ar tik vāju komandu, lielu neizpratni pauda kluba līdzjutēji, kas maču salīdzināja ar spēli pret bērnudārza audzēkņiem.

Aizvadīto sezonu ”Everton” noslēdza astotajā vietā premjerlīgā, iekrājot 49 punktus. Tāpat klubs piedalījās UEFA Eiropas līgā, taču tajā piedzīvoja fiasko, apstājoties grupu turnīrā.