Ločmelis par nogurumu: Tu atbrauc uz izlasi, šeit visi runā latviski un tā uzreiz ir kā cita spēle

12/05/2024 12:47
Nokopēts
Dans Ločmelis
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Dans Ločmelis sarunā ar “Sportazinas.com” komentējis treniņus ar komandu diskvalificētā spēlētāja statusā.

20 gadus vecais hokejists ir pieteikts pasaules čempionātam, taču mačā pret Poliju viņš nevarēja piedalīties, jo gadumijā Ločmelis U20 pasaules čempionātā saņēma divu spēļu diskvalifikāciju, kas nozīmē, ka viņam būs jāizlaiž arī mačs pret Franciju. “Grūti, it sevišķi spēles laikā, kad jāskatās no tribīnēm. Ne bet neko darīt, jātrenējas, jāuztur pozitīva enerģija un būs labi. Vai nebūs grūti tā ielekt vilcienā? Nezinu, grūti pateikt. Tagad mēģinu sevi uzturēt formā, kamēr pārējie spēlē.”

Šodien treniņā piedalījās vien daži spēlētāji, toties savu meistarību demonstrēja treneri. “Lauris [Dārziņš] tiešām būtu konkurētspējīgs izlasē, viņam rokas vispār nav pazudušas, varētu pakonkurēt. Par Raimondu [Vilkoitu] nezinu, metiens viņam tiešām labs, bet kā tur būtu ar ātrumiem, tas ir cits jautājums,” saka uzbrucējs.

Vakar Latvija vien papildlaikā salauza Polijas pretestību ar 5:4, Ločmelim šo spēli vērojot no tribīnēm. “Pēc katra gola bija mainīgās emocijas, pēc spēles sajūtas neteikšu, ka bija labas, bet apmierinošas. Pirmā uzvara. Poļiem ļoti veicās, bija daudz rikošetu, bet galvenais, ka mēs dabūjām šo uzvaru. Sākumā rezultāts nebija tas labākais, bet spēle jau bija OK, pašiem nedaudz nepaveicās, bet labi, ka beigās tikām pie panākuma.”

Hokejists arī atklāja, ka, lai arī sezona tuvojas beigām, valstsvienība iedod jaunus spēkus. “Atbrauc uz izlasi, visi runā latviski, tā uzreiz ir kā cita spēle, tu juties pilnīgi savādāk, kad spēlē par Latviju. Emocijas rodas pašas par sevi, ieraugot fanus, dzirdot viņus, tas ir kolosāli. Ierodoties uz izlasi, ik pa laikam rodas kaut kādas mazas vārdu problēmas, jo sezona pavadīta ārzemēs, bet tagad ilgi padzīvoju ar džekiem un viss ir kārtībā.”

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
1.31
-
3.46
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām