Lohners apsteidz Frīdrihu PK bobslejā posma divnieku sacensībās

18/12/2022 11:47
Johanesa Lohnera divnieks

Vācijas bobslejista Johannesa Lohnera pilotētā ekipāža sestdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja uzvaru Pasaules kausa trešajā posmā divnieku sacensībās, apsteidzot titulēto tautieti Frančesko Frīdrihu.

Lohners ar stūmēju Georgu Fleišhaueru bija labākais abos braucienos, divu braucienu summā Frīdrihu un stūmēju Aleksandru Šilleru apsteidzot par 0,32 sekundēm. Tas Frīdriham divnieku sacensībās bija pirmais zaudējums kopš šī gada pirmās dienas, kad viņš Siguldā ieņēma tikai 12.vietu.

Trešo vietu ieņēma šveicieša Mihaela Fogta un Sandro Mihela ekipāža, kura uzvarētājiem piekāpās 0,38 sekundes, apsteidzot trešo Vācijas ekipāžu ar pilotu Kristofu Hāferu. Startēja 13 ekipāžas.

Svētdien Leikplesidā notiks četrinieku sacensības. Latvijas bobslejisti Pasaules kausa sezonu sāks pēc jaunā gada. Līdz jaunajam gadam ledus trašu sportisti pirmos trīs Pasaules kausa posmus aizvada Ziemeļamerikā.

Pēc tam sportisti dosies uz Eiropu, kur pēc 2023.gada sagaidīšanas no 3. līdz 8.janvārim cīnīsies Vinterbergas trasē Vācijā. Nākamie divi posmi plānoti Altenbergas trasē Vācijā – no 10. līdz 15.janvārim un no 17. līdz 22.janvārim. No 24.janvāra līdz 5.februārim plānots pasaules čempionāts Sanktmoricas trasē Šveicē, bet pirms došanās uz Siguldu bobslejisti un skeletonisti piestās Austrijas trasē Insbrukā, kas posmu uzņems no 7. līdz 12.februārim.

Sezonas noslēgums plānots no 12. līdz 19.februārim Siguldā.