LOK prezidenta vēlēšanas ar pagaidām vienu kandidātu notiks jūlijā

15/06/2020 16:58
Žoržs Tikmers, www.sportazinas.com

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesija norisināsies 10.jūlijā, aģentūru LETA informēja LOK.

LOK Ģenerālajai asamblejai bija jānotiek 20.martā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tā tika pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežošanas un piesardzības pasākumus, LOK Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesijā piedalīties varēs tikai LOK biedru – olimpisko sporta veidu federāciju un Latvijas Olimpiešu kluba divi pilnvaroti pārstāvji, un izvirzītie kandidāti ievēlēšanai par LOK individuālajiem locekļiem.

Ievēlēšanai par individuālajiem locekļiem, prezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī par Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļiem LOK biedri ir izvirzījuši 72 kandidatūras.

LOK prezidenta amatam ir izvirzīts viens kandidāts – LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, savukārt LOK ģenerālsekretāra amatam arī ir izvirzīts viens kandidāts – LOK Izpildkomitejas loceklis un Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Kā LOK individuālo locekļu kandidāti ir izvirzīti 40 pretendenti, uz LOK 19 Izpildkomitejas locekļa amatiem ir izvirzītas 33 personas, bet uz trīs LOK Revīzijas komisijas locekļa amatiem pretendē deviņi kandidāti.

LOK Ģenerālās asamblejas laikā notiks individuālo locekļu, LOK prezidenta, ģenerālsekretāra, Izpildkomitejas, viceprezidentu un Revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas, kā arī tiks apstiprināts 2019.gada pārskats un 2020.gada Ieņēmumu – izdevumu tāme.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988.gadā tai ir bijuši divi prezidenti. No 1988. līdz 2004.gadam LOK prezidents bija Vilnis Baltiņš, bet no 2004.gada LOK prezidents ir Aldons Vrubļevskis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…