LOK vienojas ar IZM par pabalstu izmaksu ziemas sporta veidu pārstāvjiem

16/02/2024 15:27
Nokopēts
Latvijas olimpiskā komiteja

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) vienojusies ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) par pabalstu izmaksāšanu par janvāri Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ziemas sporta veidu pārstāvjiem, piektdien pavēstīja LOK.

LOK arī vēsta, ka tika panākta vienošanās arī par pabalstu izmaksu par februāra mēnesi Latvijas Olimpiešu sociālajā fondā (LOSF) iekļautajiem bijušajiem izcilajiem sportistiem, treneriem un sporta darbiniekiem.

Paziņojumā norādīts, ka pabalsti tiks izmaksāt 94 zelta, sudraba un bronzas LOV sastāva sportistiem un treneriem, kā arī 159 sporta veterāniem. “LOK apzinās, cik svarīgs ikvienam sportistam un veterānam ir finansējuma jautājums, daļai šis atbalsts ir būtisks apjoms iztikas nodrošināšanai, tāpat zinām un saprotam, ka cilvēki rēķinās gan ar finansējuma apjomu, gan ar izmaksas termiņiem,” teikts LOK paziņojumā.

Tāpat šobrīd arī norisinoties saskaņošanas process par pabalstu izmaksāšanu LOV sastāvos iekļautajiem ziemas sporta veidu pārstāvjiem līdz sezonas beigām jeb 30.aprīlim, taču šim lēmumam vēl tiek gaidīts apstiprinājums no IZM.

Savukārt par citu pabalstu un finansējumu piešķiršanas kārtību sportistiem, treneriem, veterāniem un par finansējuma modeli sporta nozarē kopumā LOK vēl turpina pārrunas ar IZM un citām iesaistītajām organizācijām.

LOK
    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
4.2
-
1.2
2.01
4.43
3.38
1.26
-
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām