KHL ieklausās “Lokomotiv” aicinājumā un pārceļ rītdienas spēli ar “Kunlun Red Star”

Jaroslavļas
Jaroslavļas "Lokomotiv" | Foto: Twitter/hclokomotiv

Kontinentālā hokeja līga () pieņēmusi lēmumu pārcelt maču starp Jaroslavļas “Lokomotiv” un Pekinas “Kunlun Red Star” no 21. uz 22. septembri.

Iepriekš krievu hokeja žurnālists Aleksejs Ševčenko savā “Telegram” kanālā ziņoja, ka “Lokomotiv” uzstājīgi aicina KHL pārcelt maču, jo komandā ir vairāki hokejisti ar Covid-19 testu pozitīviem rezultātiem. Kā pārcelšanās iemeslu Jaroslavļas klubs minēja nepieciešamību veikt papildus testus.

Tajā pašā laikā KHL preses relizē rakstīts, ka lēmums par mača pārcelšanu uz 22. septembri var tikt mainīts atkarībā no testu rezultātiem.

Pats Ševčenko skeptiski raudzījās uz “Lokomotiv” aicinājumu līgas vadībai pārcelt spēli. “Uz kāda pamata? Ir jauniešu komandas, VHL, galu galā veseli cilvēki! Tās ir bailes zaudēt un nekas cits,” viedokli pauda Ševčenko.

Jau ziņots, ka 17. septembrī nenotika spēle starp “Lokomotiv” un “Sochi”, jo Jaroslavļas komandā tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums. Sākotnēji tika vēstīts, ka “Lokomotiv” vienībā ir trīs hokejisti ar pozitīvām analīzēm, savukārt šodien KHL publicētajā preses relīzē teikts, ka testu rezultāti ir negatīvi, tomēr deviņiem spēlētājiem ir parādījušies Covid-19 simptomi.

Sestdien, sarunā ar ziņu aģentūru LETA, Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētājs Juris Savickis apstiprināja, ka vīrusa klātbūtne konstatēta kluba spēlētāju vidū pēc atgriešanās no izbraukuma spēlēm Krievijā.

Gan tas, gan Covid-19 simptomi vairākiem Ņižņijnovgorodas “Torpedo” spēlētājiem piespieda KHL pārcelt 22. septembra spēli starp “Dinamo” un “Torpedo”, kurai bija jānotiek Rīgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par