“Lokomotiv” gūst skaistus uzvaras vārtus papildlaikā un panāk izšķirošo spetīto spēli pret CSKA (VIDEO)

27/03/2021 19:43
CSKA un

Šovakar dienas vienīgajā mačā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālā sērijas sestajā spēlē Jaroslavļas “Lokomotiv” mājās ar rezultātu 2:1 papildlaikā pārspēja Maskavas CSKA un panāca neižšķirtu sērijā 3-3.

Spēles rezultāts tika atklāts vien otrā perioda septītajā minūtē, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, precīzu metienu CSKA vārtsarga Larsa Johansona sargātajā cietoksnī raidīja mājinieku aizsargs Deniss Barancevs.

Trešdaļas turpinājumā Jaroslavļas hokejistiem bija iespēja vēlreiz spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču iespēja gūt vārtus netika izmantota.

Rezultātu izlīdzinājumu noslēdzošās trešdaļas trešajā minūtē pēc Aleksandra Popova un Maksima Šalunova piespēlēm spēlē pieci pret četriem panāca CSKA uzbrucējs Konstantīns Okulovs.

Trešā perioda turpinājumā vārti netika gūti un mača uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz papildlaiku, kurā uzvaru “Lokomotiv” komandai izrāva Vladimirs Tkačovs.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-3 un uzvarētājs izšķirsies pēdējā savstarpējā mačā. Otrajā Rietumu konferences pārī Sanktpēterburgas SKA jau ir izcīnījusi uzvaru pret Maskavas “Dynamo” ar 4-1 un konferences finālā spēkosies ar  CSKA – “Lokomotiv” pāra uzvarētāju.