“Lokomotīve” piedzīvo zaudējumu Polijas otrās līgas duelī

Daugavpils Lokomotīve, sportazinas.com
Foto: Lokomotive.lv

Sāpīgu zaudējumu (42:48) svētdien savā trekā piedzīvoja Daugavpils “Lokomotīve”, kas Polijas pēc spēka otrās spīdveja līgas ietvaros nespēja uzveikt “Start” komandu no Gņezno.

Lai arī laiks Daugavpilī bija apmācies un reizēm arī uzlija neliels lietus, tas netraucēja aizvadīt ieplānoto sacīksti. Neveiksmīga šī sacīkste izvērtās viesu komandas braucējam Miroslavam Jabloņskim, kas jau pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu un sacīksti turpināt nevarēja.

Kopumā sacīkste Daugavpils komandai iesākās daudzsološi, pēc pirmās braucienu sērijas rezultāts 15:9 mājnieku labā, taču sacensību turpinājumā viesi spēja šo deficītu atspēlēt, un līdz pat mača beigām rezultāts bija ļoti līdzīgs.

Ļoti saspringtas bija mača beigas, pirms pēdējiem diviem braucieniem rezultāts bija 39:39 14. braucienā pie starta lentēm devās Kostigovs un Trofimovs, diemžēl poļu komandas braucēji bija labāki – pirmais finišēja Gala, otrais Kostigovs, trešais Brentzons. 2:4 viesu labā un pirms pēdējā brauciena 41:43.

Glābt situāciju 15. braucienā devās Ļebedevs un Puodžuks, taču visas cerības uz uzvaru daugavpiliešiem atņēma Jurica Pavličs un Oskars Fajfers, kas braucienā uzvarēja ar 5:1, un mačs noslēdzās ar rezultātu 42:48.

Labākais sportists daugavpiliešu rindās bija Andžejs Ļebedevs, kurš atveda desmit punktus, deviņi punkti Oļegam Mihailovam, astoņi – Kjastam Puodžukam, septiņi – Jevgenijam Kostigovam, četri punkti Artjomam Trofimovam.

Izskatās, ka pēc traumas vēl īsti nav atguvies Timo Lahti, viņš četros braucienos guva vien četrus punktus. Tāpat cienīgu rezultātu nespēja parādīt Vadims Tarasenko, viņam divos braucienos divas barankas, un treneris Nikolajs Kokins pieņēma lēmumu Tarasenko vietā dot iespēju junioriem.

Nākamā Polijas 1. spīdveja līgas sacīkste Daugavpilī notiks 9. jūnijā, kad “Lokomotīve” uzņems “Orzel” komandu no Lodzas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par