“Lokomotīves” spīdvejistu pirmā cīņa Polijas pirmajā līgā pārcelta lietus dēļ

Spīdvejs, sportazinas.com
Spīdvejs | Foto: speedway.lv

Daugavpils “Lokomotīves” spīdvejistu pirmā cīņa Polijas pirmajā līgā sestdien Lodzā ar turienes “KŽ Orzel” pārcelta lietus dēļ, ziņo klubs savā tīmekļa “Facebook” vietnē.

Sestdien vajadzēja notikt pirmajai Daugavpils “Lokomotīves” spīdvejistu cīņai koronavīrusa dēļ uz vēlāku laiku atceltajā Polijas pirmās līgas čempionātā, taču lietus līst ne tikai Štīrijā, traucējot F-1 treniņbraucienu norisi, bet arī Lodzā. Tāpēc mačs ar Lodzas “KŽ Orzel” pārcelts uz vēlāku laiku.

“Sacensības Lodzā pārceltas uz vēlāku laiku,” vēsta Daugavpils klubs savā tīmekļa “Facebook” vietnē.

“Diemžēl 40 minūtes pirms sacīkšu sākuma sākās spēcīgs lietus, pēc kura tika pieņemts lēmums pārcelt sacensības uz vēlāku laiku,” rakstīts kluba “Facebook” vietnē.

“Sacensības ar Lodzas klubu notiks svētdien, 12.jūlijā, plkst.14 (Latvijas laika plkst.15),” par pārceltā mača notikšanas laiku vēsta Daugavpils “Lokomotīves” “Facebook” lapa.

Pēc tam nākamais mačs Polijas pirmajā līgā daugavpiliešiem plānots 18.jūlijā savā trekā, tiekoties ar Gdaņskas “Zdunek Wybrzeže” vienību.

“Lokomotīve” 2019.gada sezonā Polijas pirmajā līgā finišēja sestajā vietā septiņu komandu konkurencē. Sezonu iepriekš “Lokomotīve” iekļuva Polijas otrās līgas pusfinālā, bet 2015. un 2016.gadā komanda triumfēja “Nice” čempionātā. Pēc noteikumiem “Nice” līgas uzvarētāji iegūst tiesības startēt ekstralīgā, tomēr “Lokomotīvei” tas abas reizes tika liegts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par